szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - MOJ SYNEK BARDZO CHCE SIEDZIEC


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
setka
2006-03-21
Email
Dziewczyny znowu prosze o pomoc. Moj chlopczyk w piatek bedzie mial 4miesiace a juz bardzo chce siedziec. Jak go klade sobie na kolana to on caly czas sie napina starajac sie usiasc. Co mam robic dalej zabraniac? przyznam szczerze ze sporadycznie pozwalam mu na siedzenie - takie chwilowki po 30sekund. ale nie chce mu zaszkodzic. Dodam jeszcze ze Milosz w ogole jest bardzo silny i wedlug mnie wyglada na starszego. CO RADZICIE???
MoNiSiA
2006-03-21
21:48:14
Email
Pewnie, że trzymać na siłę dzidziusia się nie da. To samo jest z chodzeniem. Jednak nie zachęcaj go do tego. Nie podkładaj poduszek, nie sadzaj. Poprostu obserwuj. Moja Julcia kiedy miała 5 miesięcy zaczęła się podnosić sporadycznie i podciągać do góry. W wieku 6 miesięcy ślicznie siedziała. Możesz się tylko cieszyć, chociaż ja wolałabym aby ona nie nadwyrężała swojego kręgosłupa. No, ale jak już wspomniałam - pewnych spraw się nie da zatrzymać :) Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum