szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - żółto jaja kurzego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-19
Email
Moja mama ponagla mnie bym do diety małego zaczęła wprowadzać surowe żółtko,co Wy o tym myślicie?Podawałyście Waszym dzieciaczkom surowe żółtko...hmmmm???
22222
2006-03-19
18:14:53
Email
tak,to dobry pomysł,daj małemu to jajko niech ma ptsia grype hihi
Doti
2006-03-19
18:38:37
Email
surowe??ja myślałam, że to siędaje gotowane - przynajmniej ja tak robie.
Migotka
2006-03-19
19:32:39
Email
Doti no tak..chyba gotowane..nie wiem,a powiedz mi jak podajesz je maluszkowi?
setka
2006-03-19
20:52:02
Email
Cos o surowym zoltku slyszalam ale lepiej podpytam mame
Doti
2006-03-19
21:33:52
Email
Dodaję połówkę żółtka do jakiejś zupki którą ugotuję, tylko wtedy nie daję już mięska. Tak co drugi dzień.
sylwetka
2006-03-19
22:51:56
Email
Ja też do zupki wbijam surowe i szybciutko mieszam, wtedy robią się z tego taki nitki i Mała piękknie zjada.Nigdy surowego.
Migotka
2006-03-20
13:04:28
Email
Dziękuję Wam kochane za odpowiedź.Początkowo pomysł z jajkiem wydawał mi sie trochę arhaiczny i niedzisiejszy,choc sama uważam,że żółtko ma mnóstwo żelaza i jest potrzebne w diecie niemowlaka.Bałam się jednak trochę,że mnie wyśmiejecie i powiecie,że teraz to już się nie daje jajek,wiecie z czasem wszystko ulega zmianie ,sposób żywienia niemowląt również.A jak jestem juz w tym temacie,to zapytam jeszcze o wątróbki-w nich róznież znajduje sie żelazo,czy mogę robiąc obadek dodac troszkę króliczej wątróbki?Moja ama włąsnie w ten sposób wyciągnęła mnie z anemii jak byłam maluśka:)Co wy na to?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum