szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - od kiedy zaczac ???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika
2006-03-18
Email
zastanawiam sie od kiedy mozna podawac maluszkowi chrupki kukurydziane lub biszkopty(takie specjalne dla dzieci) a co z chlebkiem kiedy mozna bez obawy dac szkrabowi np.skorke od chleba??? pytam bo moj 6 miesieczny Kubus nie pozwala mi zjesc spokojnie sniadania i na widok kromki zaczyna szalec...i dzisiaj dalam mu kawaleczek skorki to tak sie na nia rzucil jakby byl wyglodzony ale jak mu odrazu podalam kaszke to ja odpychal palcami i patrzyl za chlebkiem :) dziewczyny prosze poradzcie mi kiedy mozna te rzeczy zaczac wprowadzac do menu naszych pociech ?
kyja
2006-03-18
20:00:59
Email
jeżeli maluszek przejawia takie zaintersowanie, to myśle,że można dac mu np.kawałek chrupka kukurydzianego-oczywiście pod kontrolą dorosłego.Chrupek nie powinien zaszkodzic-robiony jest z kaszy kukurydzianej.
kyja
2006-03-18
20:02:33
Email
a co do chlebka-wiem,że mamy dają swoim pociechom skórke w 6-7 miesiącu, ja dawałam o wiele później-mały jest alergikiem i gluten ,z zalecenia lekarza, późno mu wprowadziłam do diety.
MoNiSiA
2006-03-19
08:36:34
Email
Ja pierwszego chrupka kukurydzianego podałam Julci jak miała ok. 5,5 miesiąca. Pierwszy chlebek zjadła w ok. 7 miesiącu. Biszkopciki próbowałam jej podać jakoś niedawno, ale stanowczo odmawiała ;) Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum