szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - POZIOM HEMOGLOBINY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malwa
2006-03-18
Email
A jaki poziom hemoglobiny jest dobry dla maluszków 7, 8 miesięcznych??? Robiłyście badania maluszkom. Jakie wyniki mają wasze dzieci??? Mójej pocieszce wyszło 11.9. Czy to jest dobry wynik?
*****
2006-03-18
14:01:22
Email
wiesz co dziewczyno,cały czas masz jakies pytania odnośnie wyników badań,ja rozumiem,że się niepokoisz,ale jak masz watpiwości to dlaczego nie zapytasz lekarza na miejscu?Nie każdy musi umieć odczytywać medyczne zapisy,więc lekarz na pewno zrozumie,że się marwisz i wyjaśni ci wszystko co chcesz widzieć,a najlepiej to poproś go o jakąs tabelę na której wypisane sa wszelkie normy.
malwa
2006-03-18
15:01:11
Email
Czy rzeczywiście rozumiesz ??????? bo wydaje mi się,że nie....Lekarz kazał się zgłosić za kilka dni...I choć wiem,że moja pociecha jest zdrowa bo tak stwierdził inny lekarz...ale teraz chodzę z maleństwem do innego... chciałam tylko się spytać bo może któraś dziewczyna wie coś na ten temat wiecej jak np. Andzia, która naswietliła mi sprawę i której bardzooo dziekuję.Po to jest to forum, prawda?
sylwia
2006-03-18
15:19:08
Email
Malwa, nie przejmuj się, chyba jestes nowa i czasem zdarza sie jakaś nieciekawa odpowiedz, ale wszystkie dziewczyny z naszego forum są super, więc na pewno ktos Ci odpowie i to wyczerpująco, tak jak andzia. Pozdrawiam:)
malwa
2006-03-18
15:23:06
Email
Dzięki, Sylwia za te słowa... Czasami tak trudno o zrozumienie...
alutka
2006-03-18
16:38:17
Email
Hej Malwa norma dla stężenia hemoglobiny (HGB)u dzieci między 6-9 miesiącem życia to 10,5-13,0 g/dl. Interpretując wynik badania morfologii należy brać pod uwagę wszystkie parametry jednak jeżeli są one w normie to myślę,że nie masz się czym martwić,tymbardziej,że piszesz,że jakiś lekarz już je widział.
alutka
2006-03-18
16:43:24
Email
Nie podałaś jednostek w jakich zostało wykonane badanie,porównując z wartościami referencyjnymi musisz brać pod uwagę te same jednostki :0 Pozdrawiam
alutka
2006-03-18
17:25:57
Email
sorki teraz dopiero zobaczyłam,że zjadłam spację w "tym bardziej"pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum