szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WAGA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-17
Email
Wydaje mi sie,że mój Aluś traci apetyt.Jest w 8 mieś.i jego dzień wygląda tak.W nocy nie je,jak się przebudzi to daję mu smoczka.Rano koło godz.8.zjada kaszkę na mleku modyfikowanym,bawi się i idzie spac na godzinkę,lub 2 na balkon,bo na dworzu lepiej mi śpi.Po przebudzeniu daje mu 100ml.soczku,zawsze zjadał cały słoiczek obiadku,a teraz ledwo wcisnęłam w niego pól i trochę musiku z jabłek.Póżniej znów się pobawi i idzie spać na 3 godziny na balkon do wóżna.Jak znów się obudzi to dostaje półpłynną kaszke na mleku i resztę musiku.Wieczorkiem koło 20 dostaję gęstą kaszkę i idzie spać.Teraz wizytę wyznaczona mamy dopiero na wrzesień,na kolejne szczepienie,a jakos nie mam w planach wybrać się z nim szybciej do lekarza.Chciałabym drogie mamy uzyskać od Was informację,jaka wagę warwo zakupić.Aluś jest juz duży i przedewszystkim długi ma75 cm i widze jaką trudnośc mają pielęgniarki z zwazeniem go.Czy warto kupić taką wagę jaką mają w przychodni,czy to juz zapóżno.Prosze powiedzcie jaką powinnam kupić wagę i najlepiej napiszcie mi gdzie mogę ją dostać.BARDZO DZIĘKUJĘ.Pozdrawiam serdecznie .Migotka
sylwetka
2006-03-17
21:00:33
Email
My mamy wagę elektroniczną kupioną na Allegro, któą spokojnie mogę polecić. Kosztowała coś ok. 120zł, jest do 20kg, dziecko na niej siedzi, więc nie ma problemu, że jest za krótka. Niebieska, przezroczysty plastik, solidnie wykonana. Nazywa się Bio Medico.
Migotka
2006-03-18
10:32:38
Email
Dziękuję CI Sylwetko za odpowiedz.CHYBA KUPIĘ TAKĄ WŁAŚNIE WAGĘ:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum