szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - trudne zasypianie a nadpobudliwość


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
edytka_
2006-03-16
Email
Moja córka ma 10 miesiecy i ma straszne problemy z zasypianiem. Jest bardzo spiaca, trze oczka i widac ze juz nie ma sily, ale mimo noszenia i kolysania nie moze zasnac. Ona sie meczy, a ja razem z nia. Nie wiem jak temu zaradzic. Tak sie dzieje o kazdej porze dnia jak zbliza sie pora zasypiania, czyli 3 razy dziennie. Podejrzewam tez ze corka moze byc nadpobudliwym dzieckiem, gdyz nie moze usiedziec na miejscu minuty. Caly czas by latala, przewracala sie i wariowala. Nawet jak ja wezme na rece to sie wygina i pręży. Proszę o Wasze zdanie i pomoc. Każda opinia się dla mnie liczy. Pozdrawiam!
21Aneta
2006-03-18
08:52:09
Email
edytka wydaje mi się, że tu nie chodzi o nadpobudliwość - przecież wszystkie niemowlęta chcą być wszedzie i ciagle się wiercą bo przecież poznają świat dopiero i to jest ich sposób. a co do zasypiania... mój synek ma pół roku i tez mam z nim taki problem. Dostałam od dziewczyn na pocztę "język niemowlat"- tam jest na to sposób. ponoc skuteczny. spróbuj poprosic je a ci przesla. ja osobiscie jeszcze nie wrowadziłam porad z tej ksiazki w zycie bo nie mam czasu jej całej doczytac al;e niebawem napewno to zrobie. Mój synek tez sie ciagle wierci, ciagle mi sie wyrywa... nie przejmuj sie - to normalne :)
Magdalenka
2006-03-18
14:58:01
Email
Aneta, nie trzeba prosic, ty tez mozesz przeslac te ksiazke, zrob po prostu forward wiadomosci ktora dostalas. zalaczenie pliku do emaila to tez zadna trudnosc. trzeba sobie pomagac, nie? pozdrawiam, magda
edytka_
2006-03-19
10:59:53
Email
Bardzo bym prosiła którąkolwiek dziewczyne o te książeczki. Już pisałam wcześniej, ale narazie czekam cierpliwie. Z góry dziękuje.
MAGDA77
2006-03-19
21:45:49
Email
.......ALBO COS PRZEOCZYLAM , ALBO NIE PODALAS MAILA ..(?)
MAGDA77
2006-03-19
21:54:15
Email
OK!! ;) wszystko kumam .....juz wyslalam:)
edytka_
2006-03-20
12:58:53
Email
Dziekuje za ksiazeczke usnij wreszcie ale niestety nie moge jej otworzy i nie wiem co jest nie tak:(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum