szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Co ile powinno jeść


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADA
2006-03-16
Email
Moja córka ma 6,5 m-ca.Dawałam jej jeść co 2 godzinki,chociaż nie bardzo się domagała.Od tygodnia karmię ją co 2,5godz.co oznacza,że praktycznie dostaje jedno jedzenie mniej.W sumie je 5 razy dziennie+karmienie po kąpieli=6.A jak to wygląda u waszych maluszków,jak wygląda ich jadłospis?
Basia
2006-03-16
17:57:27
Email
Ja nie trzymam się sztywno godzin karmienia i daję jeść wtedy gdy dziecko jest głodne. Od urodzenia do teraz ( 5 miesięcy ) daję jeść co 3,4 godziny. A w nocy nawet rzadziej. Córcia prawidłowo przybiera na wadze i jest radosna. Pozdrawiam.
Julia
2006-03-16
19:14:55
Email
Ada Twoja córka je tyle ile powinna. Dziecko w jej wieku powinno jeść właśnie 6 razy dziennie.
Skiniomira
2006-03-16
22:35:48
Email
Moje maluszki maja juz prawie 7 m-cy i sa pulpetowate, ale ja nie jestem pewna, co i jak z tym jedzeniem. Ile powinni zjadac posilkow "stalych"??? Czy mleko mam traktowac jak "picie"??? PLS, napiszcie, jak wyglada zjadanie ( :o) )Waszych pociech przez cala dobe.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum