szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - NUTRAMIGEN


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anka74
2006-03-16
Email
Dziewczyny czy wasze dzieci piły nutramigen, jak on smakuje? Mam przepisane to mleko jutro idę kupić i zastanawiam sie czy bedzie ono do picia?
Basia
2006-03-16
17:06:56
Email
Moja córka miała pić, ale po prostu pluła nim. Ma jakis taki gorzki smak i strasznie śmierdzi. Okropieństwo. Na szczeęście po kłopotach z karmieniem nie ma juz śladu więc kłopot z głowy.
anka74
2006-03-16
17:20:35
Email
Basiu co to znaczy mialas wiecej pokarmu czy alergia sie skonczyla?
Basia
2006-03-16
17:53:33
Email
Aniu! Gdy Dominisia miała 3 miesiące gwałtownie wzrosły jej potrzeby. Potrzebowała nagle dużo więcej pokarmu. Nie dość że mój organizm nie nadążał produkować mleka to jeszcze przez złą technikę ssania dziecka zrobił mi sie ropień piersi. I pokarm prawie wogóle nie leciał. I wtedy właśnie próbowałam dokarmiać maleńką. A że ma skazę to w grę wchodził Nutramigen lub Bebilon Pepti. Ja jednak nie poddałam się i godzinami ściągałam pokarm, nawet w nocy także wtedy gdy już prawie nic nie leciało. Po kilku dniach zauważyłam małą poprawę. Po dwóch tygodniach pokarmu przybyło i teraz moja córka najada sie tylko z jednej piersi, bo nie daję rady więcej ( ma 5 miesięcy ). A alergia niestety nie przeszła. Jak na razie. Buźka.
sylwetka
2006-03-16
21:01:56
Email
Moja Agatka od 4 miesiąca pije Nutramigen i jest ok. Rzeczywiście mleko smakuje średnio, ale się przyzwyczaiła i już 8 m-cy wcina aż jej się uszy trzensom hi hi

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum