szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Sklepy dla niemowląt


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-15
Email
Hey mamuśki! W jakich sklepach ubieracie Wasze maluszki? Ja to przeważnie kupuję Alusiowi ubranka ze ŚWIATA DZIECKA,bo jest prawie koło mojego domu.Albo zamawiam przez internet.__e-ciuszki.pl__, __dziecko.sklep.pl__, __sklep-bambino.pl___,Fajne rzeczy mozna także otrzymac na zyg-zakach i marchewkowym polu.
andzia
2006-03-15
16:25:06
Email
Hej ja Wiki ubranka kupuje w Smyku H&M Zarze Next-cie Tup-Tup maja tez ladne ubranka.W Smyku i H&M maja przystepne ceny i sliczne ubranka.Zara i Next cenowo wyzej ale mozna wybrac cos w normalnej cenie.
Anonimowa,ale z tego forum:)
2006-03-16
09:08:48
Email
Z wyprzedży i z ciuszków,bez sensu jest wydawac większe pieniażki na nowe ubranka,dla dzieci.One ubiorą pare razy i co?.....ciuszki lądują w szafie.A na takich wyprzedażach i w wklepach z używana odzieżą naprawdę mozna wyłowić super rzeczy,w świetnym stanie,a czasami to nawet nie urzywane,bojakaś mauska się zapędziła z kupowaniem i jej malec nie zdążył wszystkiego ubrać:)
Anonimowa
2006-03-16
10:48:02
Email
ja też kupuję w sklepach z używana odzieżą, ostatnio kupiłam koszulkę George i Baby Gap po 2 zł a sukienke Adams za 6 zł, można kupić tanio a fajne ciuszki
Michalina
2006-03-16
13:33:06
Email
Większosć ciuszków odziedziczyliśmy po dzieciach mojej siostry. Sporo ubranek poprzysyłała moja ciocia z Niemiec; sama niewiele więc kupowałam. Zauważyłam, że ubranka z H&M, Next, Mothercare, Early Days, GAP są ładne i dobre gatunkowo.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum