szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - po jakim czasie działa sab simplex?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ewcia
2006-03-15
Email
proszę o odpowiedź mamy, których maleństwa przyjmowały, bądź przyjmują sab simplex. podaję maluszkowi od 2 dni i nic, kolka nadal nie daje nam żyć, a mam wrażenie, że ilość gazów w układzie pokarmowym zamiast maleć, zwiększa się...co robić?
setka
2006-03-15
09:57:58
Email
Chcialabym ci pomoc ale nie za bardzo moge bo ja mialam tych kropelek tylko pol buteleczki. wiec za bardzo nie widzialam efektow. Ale powiem ci ze ja uzywam Bobotic i tez nie zaczol dzialac od pierwszego razu dopiero po jakims czasie. Wiec sie nie martw a slyszalam ze te twoje krople sa rewelacyjne. Pozdrawiam
Michalina
2006-03-15
10:31:31
Email
Nie używałam Sab-simplex tylko Lefax, który Mały dostawał bardziej profilaktycznie (może dlatego nie miał kolek).Z tego co słyszałam, to Sab Simplex działa po kilku dniach, coś mi się majaczy 7 dni, ale nie jestem pewna.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum