szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jak dajecie Debridat?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2006-03-14
Email
W jaki sposob podajecie dziecku debridat?tzn czy do mleczka wlewacie czy bezposrednio na luzeczke czy z woda?jak u was w wogole ten lek skutkuje?
Nika
2006-03-14
15:50:03
Email
witaj .ja dawałam do mleka ale w ogóle nie skutkował, potem zaczełam podawac bezposrednio do buzi , nawet mu smakowało.Dawałam dwa razy dziennie po 2,5 ml.rewelacja.Mały zaczal robic regularnie kupki.Wiesz ze tego nie mozna stosowac dłuzej niz 3 tygodnie naprawde pomogło mojemu Iwo
setka
2006-03-14
17:36:55
Email
Ja rowniez podawalam bezposrednio do buziuni. Wiem ze nie kazdemu pomagalo ale mojemu synkowi bardzo pomoglo. Regularnie robil kupeczki z ulga. ale to prawda nie dluzej niz 3czy 4 tygodnie nie pamietam dobrze. Pozdrawiam
Agnes
2006-03-14
17:45:51
Email
Ja podaję strzykawką 1,5 ml 3 razy dziennie. Wprawdzie podaję dopiero od niedzieli, ale juz widoczne są efekty.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum