szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - obiadki dla niemowlaka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-03-14
Email
Hej mamuski. Mam pytanko. Otóż ja kupuję małemu obiadki, zupy i desery w słoiczkach Bobovity i Gerbera i synek je bardzo lubi. Tylko, że mi to dość drogo wychodzi.. i chciałabym sama mu coś robić. a nie wiem jak... Więc jeśli wy same gotujecie waszym maluchom napiszcie mi co i jak. Mój synek ma skończone pół roczku i nie ma na nic alergii. Z góry dzięki!!!
Migotka
2006-03-14
12:41:36
Email
Ja swojemu synkowi takżę podaje produkty firm które podałaś.Al od czasu do czasu sama lubię mu cos ugotować.Cięzko jest ugotować obiadek,który maluch w całości zjadłby w ciagu jednego dnia.Więc jak juz sie za to zabieram to gotuję troszkę więcej,miksuje,przekładam do słoiczków i zawekuję.Do niewielkiego garnka wkładam 2-3 marchewki,pietrudszkę,seler,2 małe zimniaki i kawałek mięska z królika,lub kurczaka.Gotować musisz na bardzo małym ogniu,pod przykryciem,tak długo,aż wszystko uzyska odpowidnią miekkość.Wiem,ze się nie powinno,ale ja dosypuje odrobinke soli,by całości nadać jakiś bardziej sprecyzowany smak:)Twój malec ma pół roku,wiec obiadki o takich prostych składnikach z pewnością mu wystarczą.
21Aneta
2006-03-14
12:47:54
Email
Dziękuję Migotko za odpowiedz! Ciekawe czy mój mały polubi moje obiadki... Mąż nie narzeka :) Dziewczyny, proszę o więcej przepisów! Może na jakieś deserki..
21-Aneta
2006-03-14
12:58:50
Email
Migotko ty chcesz mi dziciaka wytruć przyznaj się ze już swojego zaatiłaś i teraz to chcesz inne dzieci powybijac,Spierdalaj z takim przepisem
edmars
2006-03-14
14:45:43
Email
niezły jesteś koleś, ze tez ktos ma tak posrane życie ze jedyną jego uciechą jest dokuczanie innym. współczuje ci i nie pozdrawiam
Doti
2006-03-14
17:36:44
Email
Szukajcie w kioskach serii Mamo to ja- Mały Smakosz. Ja to kupiłam w tamtym tygodniu.
Aneczka777
2006-03-14
19:05:09
Email
PORADNIK KUCHARSKI DLA MALUCHÓW, JEST DUŻO PRZEPISÓW W ZALEŻNOŚCI OD WIEKU MALUCHA I SPOSOBU KARMIENIA (BUTELKA, PIERŚ) http://www.dzieckook.pl/kuchnia/index.php3

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum