szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - swędzaca atopia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gigabyte
2006-03-11
Email
Witam moja polroczna corcia ma skaze od 4 miesiaca pierw pilismy mleko ha potem sojowe humana potem bebilon pepti zadno nie pomaga jezdzilam po dermatologach smarowalam masciami i nic teraz pijemy nutramigen dopiero nie caly tydzien wiec nie widac efektow jeszcze co robicie ze swedzaca skora na twarz moje malenstwo caly czas spi w skarpetka na raczkach bo za karzdym razem przed zasnieciem strasznie sie drapie nie do wytrzymania nie wyobrazam sobie lata i mojej niuni spiacej w skarpetkach kiedy ten koszmar sie skaczy caly czas sucha skura i na dodatek pod brudka strupy i kolo ust od smoczka nic nie pomaga moze wy dziewczyny cos doradzicie czekam na wasze odpowiedzi dziekoje z gory i pozdrawiam.
Beth
2006-03-11
19:31:37
Email
Poszperaj na tej stronce: http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
gigabyte
2006-03-12
12:57:08
Email
Dziekuje bardzo
Dominikasz
2006-03-14
12:04:49
Email
dziewczyno smigaj do lekarza po Fenistil w kroplach to ulzysz dzieciakowi.Mojej małej na atopowe zapalenie skóry tylko to pomoglo.bardzo sie drapała bo to swędzi przedewszystkim jak sie goi.a na efekty musisz poczekac nawet misiąc zanim zacznie sie goić.tak było w naszym przypadku.Daj znak jak pojdziesz do lekarza.
gigabyte
2006-03-16
11:41:50
Email
witam cie serdecznie a czy to jest w kroplach czy syrop i czy zwykly lekaz moze mi wypisac to czy pierw musi ja obejzec alergolok bo w przyszlym tygodniu mam zamiar jechac do alergologa tylko ze problem w tym ze kolo gorzowa mieszkam i nikt nie ma pojecia czy jakis przyjmuje wiec wybiore sie do gorzowa na poszukiwania papa pozdrawiam was i bardzo dziekujemy za odp.
Dominikasz
2006-03-23
14:21:49
Email
Hej.sorki dlugo mnie na necie nie było.Julce te kropelki przepisał pediatra a nie alergolog.daje jej 2 x po 5 kropli na łuzeczce razem z woda lub mlekiem.ale do alergologa tez idz i pokaż maleństwo.
pela
2006-03-28
00:02:09
Email
Moja mała ma prawie pół roku i też ma alergię, prawdopodobnie na białko. Buźkę ma z szorstką wysypką, a raczej plamami, a ostatnio to już jej się na całe ciałko rozniosło. Moja pani pediatra nic nie wspominała mi o Fenistilu w kropelkach, a to może być ciekawe. Przepisała mi Locoid, ale kazała mało smarować bo to jest na hydrokortizonie. No i wielki nonsens, jak mam mało smarować, kiedy Majusia cała w palmach? Ja cały czas karmię piersią i w ogóle juz prawie nie jem nabiału (oprócz masła cieniutko), a ona dalej to ma. Nie wiem co robić. Może Jagódka by coś poradziła. Bardzo proszę Jagoda jak będziesz to czytała to napisz co sądzisz o tym kremie. A może któraś inna z Was coś wie?
gigabyte
2006-03-28
11:11:14
Email
Witam was serdecznie bylam z mala u alergologa i przepisal mi takie tabletki kture w srodku maja plyn i ten plyn wyciskam i syropek syropek to ketotifen i pijemy nutramigen oczywiscie zero pomidorow bananow i cytrusow acha i oczywiscie nabialu .Ten lokoid nie jest dla malych dzieci to steryd nie smaruj malutkiej nim bo tylko pogorszysz i bedziesz musiala ja caly czas potem smarowac a jak nie posmarujesz to wtedy wysypie takie sa masci sterydowe ja go uzywam na moja atopie i to staram sie jak najmniej moja dermatolog tak mi kazala a gdzie polroczkowi ? wogole to ja masci odlozylam chyba ze ma cos silnie wysypane to wtedy posmaruje ale clotrimazolem ale wole unikac masci bo ja wiem po sobie smaruje sie caly czas praktycznie juz skora jest uzalezniona od masci jak nie posmaruje to stan sie pogarsza choc nic takiego nie zjadlam .pozdrawiam was wszystkie mamuski
kyja
2006-03-28
21:11:23
Email
gdy m mały miał 4 m-ce i miał AZS, pediatra zalecił smarowanie buzi małego Locoidem-ja głupia słuchałam zaleceń tego pediatry i przez tydzień smarowałam mu buzię-ma teraz popekane żyłki na policzkach , wydaje mi się,że to od Locoidu-zmieniłam pediatrę-od innego od razu dostałam skier. do alergologa, i na badania na wykrycie alergenu.Potem smarowałam buzię małego-gdy miał zaostrzone objawy AZS Elidelem-było ok.Teraz mo synek ma 20 m-cy i alergia oraz AZS jest opanowane;-)))))aa, gdy smarowałam Locoidem-zmiany ustepowały, gdy przestałam-wszystko wróciło, nie ma sensu, najważniejsz ejest wykrycie alergenu i unikanie go, dopiero potem właściwa pielegnacja skóry dziecka.Pozdrawiam
pela
2006-03-28
22:31:40
Email
Dziewczyny, dzięki za szybką odpowiedź. Od jutra koniec z Locoidem, muszę jak najszybciej wybrać się do alergologa. Pozdrawiam Was serdecznie i zdrówka życzę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum