szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mleko krowie!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Mała
2005-02-23
Email
Wyobraźcie sobie co wczoraj usłyszałam!Moja znajoma opowiada mi jak to była u swojej znajomej która ma 5 mies chłopczyka.Do 4 mies. karmiła go piersią ale później zaczął marudzic to przeszła na butelke.Na pytanie jakiej firmy kupuje mleko modyfikowane odpowiedziała ze zwykłe mleko krowie czasem w kartoniku a czasem w woreczku!!!Zalezy które jest tańsze!Normalnie SZZOOOOOK!!!Słyszałyscie o czyms takim?Ja pierwszy raz.Co Wy na to?
Ewka25
2005-02-23
18:06:44
Email
Dobre,dobre:) Mnie też tak mama "pasła". baba ze mnie jak się patrzy. Ale serio-wiadomo, że zalecenia pediatrów etc., a życie swoje scenariusze pisze. I pewnie dzieciak będzie zdrów i nic mu przez to nie będzie.
kyja
2005-02-23
18:40:19
Email
a my tak trzęsiemy się nad swoimi pociechami;-))jak Misio był w szpitalu na badaniach, na pocz. stycznia,był tam 2-miesięczny chłopczyk karmiony przez rodziców mlekiem w proszku, tym niebieskim, zagęszczanym kaszką-zero uczulenia:-) ( leżał tam na zap. płuc.) Pamiętam,że moja młodsza siostra też była karmiona tym niebieskim mlekiem:-)a ja go cichcem wyjadałam:-))
Dorota
2005-02-23
21:28:04
Email
Mój Karolek czasami lubi na noc wypić butle 100ml. mleka z woreczka z jednym żółtkiem i łyżką masła. Dawaliśmy mu taką mieszankę jak miał 3 m-c. I nic mu nie było - jest zdrowy i silny. POZDRAWIAM.
Agata
2005-02-24
08:48:11
Email
Wczoraj właśnie na ten temat rozmawialam z moją teściową. Mówiła mi, że krowim mlekiem wykarmiła swoich 4 synów - i chłopy takię jak dęby. Ciekawe, że dawniej my piliśmy takie mleko i jakoś tych alergików było niewielu a teraz...
magdalena
2005-02-24
15:04:03
Email
wlasnie dawniej dzieciaczki i ich mamy nie mialy takiego wyboru a jakos mniej bylo tych chorobsk ale ja to bym sie bala dawac takie laciate to przeciez woda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum