szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - mało śpi w dzień-co poradzić?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2006-03-07
Email
Hej.Moja córka ma prawie 6 miesięcy ładnie spi w nocy chociaż raz w nocy budzi sie na jedzienie natomast w dzień spi 2 razy po 30 minut i na tym koniec.duzo wtedy marudzi trze oczka ale spać nie chce wiecej.czy to problem?ile powinna spać?może to objaw niepokoący.co wy na to?
21Aneta
2006-03-07
23:49:41
Email
Mój synek dziś skończył pół roczku. W ciągu dnia śpi trzy razy, czasem trwa to pół godziny a czasem nawet dwie. Zasypia głównie przy cycku. Jak widzę, że jest śpiący, a cycka nie chce, i marudzi... to włączam odkurzacz i sprzątam mieszkanie. Albo zostawiam włączony w jego pokoiku. I wiesz co? to pomaga!minuta, dwie... i mały śpi. Nie wiem, czy to mu nie szkodzi, ale doszłam do wniosku, że skoro pomaga to mogę tak robić. Po prostu dźwiek odkurzacza jest tak monotonny że mi małego usypia. Rozumiesz - w końcu ktoś jest głośniejszy od niego! :) Mały słucha odkurzacza i się wycisza, dlatego łatwiej mu zasnąć.
Dominika
2006-03-08
00:58:39
Email
jesli tylko twoje malenstwo jest zadowolone i nie okazuje zadnych oznak przemeczenia typu tarcie oczek, drazliwosc i placzliwosc to wszystko jest w porzadku... sa dzieci ktore spia wiecej i sa tez takie ktore tego snu tak duzo w dzien nie potrzebuja... i taki jest moj synek , ktory majac 6 miesiecy spi w ciagu dnia dwa razy po 40 minut i to mu w zupelnosci wystarcza bo caly dzien sie usmiecha i rozrabia...a ja go nie zmuszam na sile do spania... za to w nocy spi 12 godzin (oczywiscie z budzeniem sie na cycusia :)) takze mysle ze nie powinnas za bardzo sie przejmowac a tym bardziej porownywac go do innych dzieci... pamietaj ze kazde malenstwo jest wyjatkowe (i oczywiscie najukochansze :))
ADA
2006-03-08
19:12:10
Email
Kochana nie jesteś sama,my mamy to samo.Oliwka cały czas ładnie spała w dzień,a tak od dwóch tygodni po prostu koszmar.Śpi 2-3 razy po pół godzinki.W nocy różnie,ale raczej nie narzekam.Za to w dzień niby jest śpiąca,a nie chce zasnąć i strasznie marudzi.Najlepiej to żeby cały czas była na rękach,ale podejrzewam,że to jest związane z ząbkami.Taki urok.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum