szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PLANTEX


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-03-06
Email
Dziewczyny! Jak dlugo mozna podawac dziecku plantex? Czy jest jakis maxymalny okres czasu stosowania tej herbatki, zeby nie przyzwyczaic organizmu do niej, a potem utrudnic samodzielne regulowanie gazow? Jak dlugo wy stosowalyscie plantex u swoich niemowlaczkow? dzieki za odpowiedz, magda
21Aneta
2006-03-06
20:47:26
Email
Hej. Ja kupiłam synkowi Plantex jednego wieczoru kiedy miał kolkę. Dałam mu ją raz czy dwa i wtedy pomogła. Ale ogólnie mój synek nie cierpiał na kolki i nie miał problemów z wypróżnianiem czy gazami więc kilka torebek plantexu mi zostało... Ale ogólnie uważam, że przy kolkach mu pomogła. Ale wydaje mi sie, że ta herbatka nie uzależnia, przeciez jest zrobiona o ile dobrze pamietam z kopru włoskiego, to nie jest szkodliwe. Pozdrawiam.
kyja
2006-03-07
06:50:20
Email
moja koleżanka ma córeczkę w wieku mojego Michałka, podaje jej herbatkę z kopru włoskiego od 2 mż-mała bardzo ją lubi, ma juz 19 miesiecy.Mój Micho jej nie znosi, choć poiłam go ,gdy miał kolki;-))Myślę,że dziecku nic sie nie stanie, gdy będzie piło herbatkę-przeciez skłądniki są dobrane tak, była bezpieczna dla mualuszków.Pozdrawiam;-))
anika
2006-03-07
09:30:46
Email
Moja córeczka od urodzenia nie tolerowała butelki...tylko cyca. Wiec Plantex piłam ja. DO mniej wiecej jej 4 miesiaca życia. Zawsze rano po przebudzeniu. Bardzo jej to pomagało, bo od urodzenia miała bardzo zagazowany brzuszek a od czasu jak zaczełam to pic to wszystko jej mineło.
setka
2006-03-07
09:56:27
Email
Ja tez podawalam mojemu synkowi PLANTEX ale tylko w sytuacjach skrajnie krytycznych. Wedlug mnie ta herbatka dziala jak te herbaty przeczyszczajace dla osbo doroslych, a wszystkie wiemy jakie sa skutki przesadzania z uzywaniem tych herbat:(( Dlatego uwazam ze nie ma coprzesadzac
anka74
2006-03-07
10:30:51
Email
Przecież to nie jest srodek przeczyszczający tylko wspomagający trawienie to jest koper po tym odchodza gazy a nie dziecko sie wyprożnia. Stosowanie plantexu nie jest szkodliwe pytalam pediatrę to jest herbatka z koperku. Staś mial kolki od 7 dnia życia dawalam plantex az do 3 miesiaca codziennie porcje z polowy saszetki potem kolki sie uspokoily i daje odczasu do czasu tj w przeciągu półtora miesiaca jakieś 5-6 razy, ostatnio wcale. Ale nie sadze zeby plantex zaszkodzil maluszkowi.
anika
2006-03-07
15:00:53
Email
Setka gdyby Plnatex miał własciwosci przeczyszczajace to chyba by mnie wywinelo na druga strone po tej ilosci która wypiłam ;-) On pomaga pozbyć sie nadmiaru gazów (które sa przyczyna kolki) a nie kupki. Pozdrawiam i zapewniam że jest to zupełnie bezpieczna herbatka i napewno nie powoduje uzależnienia.
Magdalenka
2006-03-07
15:12:19
Email
dzieki, dziewczyny. podaje ja malej od jakiegos 2.5 miesiaca. balam sie czy przypadkiem jej od tego nie uzaleznilam. przez jakis czas nie mialam plantexu (tydzien), to wieczorem byl placz, podciaganie nozek itd. objawy kolki. dlatego teraz daje jej profilaktycznie z wieczorna porcja mleka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum