szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mleko-mam pytanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Doti
2006-03-04
Email
Dziewczyny karmię Gretę Bebikiem a dziś kupiłam przez pomyłkę BebikoGR (z kleikiem ryżowo gryczanym) nie mam pewności czy mogę jej dać takie. Pomóżcie!!!
agata83
2006-03-04
19:22:39
Email
mysle ze mozesz jej podac z kleikiem ryzowym rózni sie tylko tym ze jest bardziej geste. Moje dziewczynki nie polubily własnie z kleikiem a mysle ze wtedy by moze spaly choc cala noc a tak trzeba wstawac. Pozdrawiam
Doti
2006-03-04
19:25:57
Email
Dałam jej to bebiko, nie miałam jak iść do sklepu bo sama jestem w domu. Dzięki!!
andzia
2006-03-04
21:40:05
Email
Agata masz racje :)Pewnie i moja Wiki tez by spala jak by zjadal taka butle mleka z kleikiem Ale niestety.Jak tylko sprobuje odrazu wypluwa.Z kaszka jest taka sama sytuacja. I trzeba wstawac mimo ze panienka juz jest duza i skonczyla 9mies
agata83
2006-03-05
09:31:06
Email
andziu moje panienki maja juz rok. Moje też ani kaszki ani kleiku nic tylko czyste mleko. Dziwi mnie to bo jak mialy 6 miesiecy to wcinaly kaszke az uszy sie trzesly a teraz. Tym bardziej ze jest tyle smakow do wyboru no nic ja tam pozjadam z checia:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum