szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PROBLEMY Z ZASYPIANIEM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anetka21
2006-03-03
Email
Kochane Mamuśki! Myśle, że ten temat zainteresuje wiele z Was. Mam problem z synkiem. Zasypia bardzo późno na noc, tak koło północy, i zawsze przy cycusiu albo po godzinie noszenia na rękach. Jak był zupełnie malutki to rozumiem...ale teraz ma pół roczku i nie rozumiem dlaczego ma takie kłopoty z zasypianiem. Może któraś z Was też miała taki problem? Doradźcie mi, jakie miałyście sposoby na swoje dzieciaczki. Słyszałam, że jest sposób aby nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania. Może wiecie jak to zrobić? Proszę o pomoc!
Doti
2006-03-03
21:20:47
Email
Wyciągnęłam Ci wątek na górę. Dziewczyny wysyłają "pomoce naukowe" na @.
Anetka21
2006-03-03
21:29:33
Email
Dzięki!!! mój adres email: aneta0203s@wp.pl Proszę pomóżcie mi! Nawet teraz dorabiam sie z synkiem bo jest bardzo śpiący a nie może zasnąć, tulę go i lulkam a on ciągle płacze. Jak już zaśnie to budzi się zaraz jak go włoże do łóżeczka. Normalnie ręce opadają...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum