szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - stypendium


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2006-03-02
Email
Powiedzcie mi prosze czy ze sytpendium socialnego tez trzeba rozliczać się w skarbówce?Ja nie pracuję i niegdy nie pracowałam,więc nie musiałam się nigdy rozliczać i teraz nie wiem jak sprawa wygląda.Od pazdziernika otrzymuję stypendium socjalne.Czy powinnam to zgłosić do rozliczenia,czy nie muszę skoro nigdzie nie jestem zarejestrowana?Bardzo prosze odpiszcie mi.Bo nie wiem co robic.
Goga66
2006-03-02
17:53:26
Email
ja mam naukowe - cholercia - też nie wiem :(
ADA
2006-03-02
19:39:43
Email
W gazecie wyborczej była płyta jak rozliczac pity i podano takie info.Stypendia zwolnione są z podatku jeżeli nie przkraczają w 2005r.kwoty 380zł miesięcznie(dotyczy stypendiów udzielanych przez instytucje na zasadach art.21.ustawy1).
Kalina
2006-03-02
19:49:18
Email
Ufff...całe szczęście,bo nie wiedziałabym zabardzo jak i gdzie to pozałatwiać;) Bardzo Ci Ada dziękuję za odp.
ADA
2006-03-02
20:03:06
Email
Nie ma za co.Cieszę się,że mogłam pomóc.
Basia 26
2006-03-03
07:50:47
Email
ja przez 4 lata brałam stypendium naukowe... 380 zł miesiecznie ;) i nie rozliczałam się z tego wcale pomimo, iż już pracowałam i wypełniałam pity. to jest tak, że stypendyści się nie rozliczają, bo ci ze studiów dziennych jako tako jeszcze nie są PITOWCAMI;) ale to już dotyczy niestety niewielu, większośc jakoś dorabia żeby mieć na pifffko w klubie na przeciwko ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum