szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Co z tym noskiem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Basia 26
2006-03-02
Email
CO Z TYM NOSKIEM???? dziewczyny mam problem. Miłosz w dzień ładnie oddycha, bez problemów śpi. za to na wieczór i w nocy budzi do świszczenie w nosku. kręci się wtedy, rączkami o nos pociera. to nie furczenie takie mokre, tylko taki suchy gwizd w nosie. jak u dorosłego, jak nos zatkany ale nic nie da się wydmuchać. nawilżam mu nos Disnemarem, własnym mlekiem (gdzies tu to wyczytałam), wilgoć w domu mam dobrą, 50%, jeszcze dobrze wszystko po zalaniu nie wyschło więc ma z czego parować. tak myślę, czy to nie jest spowodowane kąpielami w krochmalu. może on tak działa na sluzówkę, że ją wysusza... poradźcie, co zrobić żeby lepiej oddychał. już nawet myślałam, zeby raz go wieczorem nie kąpać, bo to zawsze po kąpieli sa problemy, i zobaczyć, jak noc minie...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum