szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - szczepionki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kajka
2006-03-02
Email
czy to prawda ze miesieczne dziecko lepiej szczepic troche pozniej niz tak jak zaleca kalendaz szczepien??
Goga66
2006-03-02
11:45:47
Email
pierwszy raz słyszę. Ja bym nie wydziwiała - Zuzia i dzieci wszystkich znajomych są normalnie szczepione, dobrze to znoszą. Poza tym pierwsze szczepienia dziecko dostaje jeszcze w szpitalu i trzeba się trzymać dalszych terminów
anika
2006-03-02
12:44:52
Email
Z tego co wiem, powinno sie dokładnie trzymac rozkładu szczepień, jedynie choroba zwalnia z terminowego szczepienia. Tak jak napisała Goga pierwsze szczepienie i tak dostaje sie w szpitalu wiec potem należy je terminowo kontynuowac. Chodzi o to aby w pożnijejszym terminie nie nakładały sie na siebie.
Kajka
2006-03-02
16:50:31
Email
dzieki dziewczyny, bo nie wiem gdzie dokladnie ale wyczytalam ze nie powinno si ekluc niemowlakow i ich szczepic i ze lepij przechodza szczepienia jak sa wieksze... ale ja nie musze sprawdzac
Kajka
2006-03-02
16:51:14
Email
pozatym nie idjota ukladal kalendarz szczepien przeciez:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum