szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Białe wypustki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-02-28
Email
Już od paru tyg.obserwuję białą wypustke na górnych dząsełkach Alusia,cały czas czekam az zrobi się z tego ząbek...czekam i patrzę a tu nic,bez zmian.Wypustka jak jest tak była,nic sięz nią nie dzieje.Jak sądzicie co to jest,czy to może być nasz pierwszy ząbęk?Dlaczego tak długo "idzie"?Czy to nie jest nieprawidłowe że ta biaława wypstaka jest z góry a nie z dołu.Podobno to źle jak dziecko zaczyna ząbkowac od góry.Dlaczego?
Michalina
2006-02-28
13:01:38
Email
To nie są zęby. Gdzieś kiedyś na jakimś forum czytałam na ten temat, ale kurcze nie pamiętam gdzie. Te wypustki :) to normalna sprawa, z nich zebów nie będzie. Mój Łukasz też takie miał. Jak przypomnę sobie gdzie czytałam i znajdę coś więcej na ten temat to podeśle linka.
Migotka
2006-02-28
13:23:23
Email
Dzikuję Michasiu,będę czekać.Trochę mnie uspokoiłaś,ze to nie zęby..a z drógiej strony....no cóż chyba jeszcze będę długo czekać na "szczerbaty umiech" Aleksa...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum