szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kojce


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monia25
2006-02-28
Email
a co sądzicie o kojcach przydają się czy używałyście ?ja mam małe mieszkanie, moja niunia jest ruchliwa osóbką i myślę ze mogłoby się to u nas sprawdzić poradzcie ,czy warto kupować?
anika
2006-02-28
09:23:10
Email
hejka. Ja kupiłam kojec swojej coreczce jak jeszcze nie umiała chodzić. Odrazu jej sie tam spodobało. Wrzucałam jej tam "bezpieczne" zabawki i potrafiła sie nawet przez dwie godzinki sama bawic. Teraz mała biega juz jak szalona a mimo to czesto sama prosi aby ja tam wsadzić. Jak muszę np. wyprowadzić autko z garażu to bez obawy zostawiam ja tam samą i wiem że nic sie jej nie stanie. Nasz kojec jest kwadratowy i raczej nalezy do tych wiekszych i chyba dlatego mała tak chetnie w nim sie bawi. Ma 4 uchwyty dla dziecka żeby mogło sie podciagac. Jego najwieksza zaleta jest mozliwosc złozenia i wygodnego transportu (do kojca dolaczona jest specjalna torba). Pare razy zabieralismy kojec jako turystyczne lóżeczko. Może nie należy do najtańszych ale zapewniam że jest dobrą inwestycją. Poniżej link na którym znalazłam ten kojec, ale jak go kupowałam (w sklepie) to kosztował o 100zł taniej. http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=52&products_id=2882&osCsid=d0d51cdade97cef074a77b5320c5b8e5

ADA
2006-02-28
20:05:02
Email
My kupiliśmy Oliwce kojec jak miała 3,5 m-ca.Moim zdaniem to super sprawa,dziecko może się tam swobodnie rozwijać,jest bezpiecznie,nigdzie się nie uderzy.Oliwce od razu lepiej szło leżenie na brzuszku i widać było,że jest zadowolona.My też mamy małe mieszkanko 38m.Kupiliśmy kojec Graco.Można go łatwo i szybko złożyć,ma torbę w której można go łatwo przenieść.Jak coś robię w kuchni to przyciagam kojec i Oliwka jest zadowolona,bo cały czas mnie widzi.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum