szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - od kiedy soczki itd


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-02-28
Email
dziewczyny, od kiedy zaczelyscie wprowadzac u swoich szkrabow pokarmy inne niz mleczko? karmie julke sztucznym mleczkiem.
Doti
2006-02-28
07:29:10
Email
Ja dałam jak Gretka miala 3,5m. Poszukaj tematy pierwszych soczków już były.
Agata
2006-02-28
08:17:54
Email
Pierwszy soczek jabłkowy wprowadziłam Sarunii jak miała niecałe 4 miesiące - a karmiona była moim mlekiem i dokarmiana mieszanką.
renya
2006-02-28
08:44:26
Email
Przełom 3-4 miesiąca to dobra pora na wprowadzanie soczków i pierwszych jednoskładnikowych stałych pokarmów. Tym bardziej, że karmisz sztucznym mlekiem. Pozdrawiam
Nika
2006-02-28
11:21:05
Email
czesc dziewczyny, ja karmie mojego malca sztucznym mlekiem i tak sie zastanawiałam kiedy wprowadzic soczki. On ma juz 3,5 miesiaca.powiedzcie mi jak je dawac miedzy karmieniem? a przecierki z marchewki i jabłuszka jak zamiast mleka ?i w jakiej ilości?
renya
2006-03-01
09:48:58
Email
Nika, zacznij od niewielkiej ilości (1 łyżeczka), żeby maluszek poznał nowy smak i przyzwyczaił się do niego. Stopniowo (po kilku dniach) możesz zwiększyć ilość. Ja zaczęłam małej podawać "nowinki" podczas zabawy - siedziała w foteliku z grzechotką i w międzyczasie dałam jej spróbować soczku. Radziłabym Ci na razie nie dawać niczego "zamiast" mleka - na początku są to zbyt małe ilości, żeby nimi zastąpić posiłek. Za jakiś czas zacznij wydłużać odstępy między mleczkiem. Sama zauważysz kiedy ten "nowy" posiłek będzie mógł zastąpić mleko. Smacznego!
Nika
2006-03-02
10:37:21
Email
wielkie dzięki.dzis dałam małemu ma 3,5 miesiaca,utartego jabłuszka do pyszczka , nawet mu smakowało ale potem biegie musiałam dac butle bo tak wrzeszczał ze niczym nie mogłam go uspokoic.Jutro moze spróbujemy soczku z marchewki
setka
2006-03-06
13:52:27
Email
nika napisz jak radzisz sobie z tymi soczkami maluch. Moj Milosz ma tez 3,5 miesiaca i wiem ze jaest bardzo ciekawy nowych smakow:) Daj mu kilka lyzeczek dzemiku jablkowego domowej roboty - uwielbia go:) Czy moge sprobowac cos innego??
Nika
2006-03-06
16:12:11
Email
ja daje swojemu jabłuszko, dałam kiedys banana , tak zajadał, kupilismy tez jabłko z jagoda ale nie mógł zrobic kupki
Nika
2006-03-06
16:16:05
Email
z gerbera sa rozne dania od 4 miesiaca my kupilismy i tak mu podsuwam po troszku co nie zje to tatus mu pomoze
Nika
2006-03-06
16:27:54
Email
ja daje mu przeciery łyzeczka, pierwszy raz to nie mógł sobie dac rady, ale było smiechu jak jezyczkiem zlizywał z łyzeczki, teraz juz mu lepiej idzie
Ulka20
2006-09-25
21:53:11
Email
witajcie :) chciałam się dopytać kiedy moge wprowadzać swojemu synkowi pierwsze soczki. Marcelkowi zaczął się 19.09 trzeci miesiąc, już od 2,5 tygodnia zagęszczam mu mleczko mączką kukurydzianą ale dalej szuka czegoś nowego. prosze o rade :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum