szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pierwszy wozek - jaki?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
joanna
2006-02-27
Email
Witam ponownie wszystkie mamy! Wiem, ze ten temat na pewno sie powtarza,ale moze cos sie zmienilo i wogole....Prosze was o rade, poniewaz jestem przyszla mamusia i niestety nie mam pojecia o "rynku" wozkow i o tym wg. jakich kryteriow szukac.Powoli zbieram potrzebne mi rzeczy, ogladam i decyduje..Przeszukuje internet wzdluz i w szerz, ale wg. sprzedajacych kazdy wozek jest super.A jak jest na prawde?Co warto jest kupic?A co jest przereklamowane Waszym zdaniem?Jakie macie Wy z tym tematem doswiadczenia?Cena nie gra roli(oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku)Z gory dziekuje za rade! A... jeszcze jedno, mi sie podoba Tako Voyager, ale tez widzialam tylko a zdjeciach.
Kajka
2006-02-28
08:33:21
Email
ja posiadam wozek MIKRUS aluSPRINT i jestem z niego bardzo zadowolona:) szybki, poreczny, latwo sie wyciaga gondole, szybko i latwo sie sklada, posiada spacerowke, i mozna dokupic fotelik samochodowy:) kolorystycznie sa sliczne a pozatym cena nie jest wygorowana:) bo zestaw zawiera: wozek spacerowy, gondole, fotelik samochodowy, kolderke, poduszeczke, torbe, pokrowce na gondole, spacerowke i fotelik:) i kosztuje niecale 1200pln w dodatku wozek ma skretna os ktora ulatwia manewry na polskich chodnikach;) http://www.mikrus.com.pl/
monia25
2006-02-28
09:06:09
Email
ja mam implast driver4xl, sprawdza sie doskonale, skrętne koła przednie, pompowane koła i amortyzatory dzieki temu dziecku jest wygodnie i mieciutko, jest dwufunkcyjny i my zapłaciliśmy za niego 1289zł.gondola jest lekka także ja wnoszę małą w niej na czwarte piętro a koła zostają na dole.
Kornela
2006-02-28
14:03:03
Email
Joanno, ja mam Tako City Voyager, ogólnie jestem z niego zadowolona, jest wygodny, dobrze sie prowadzi i sama zjeżdżam nim po schodach - niestety jest ciężki i po złożeniu duży więc ciężko go włożyć do samochodu. Kupiłam go między innymi dlatego że nie jest sztywny i gdy Marcelinka marudziła to można ją pokołysać i wtedy zasypiała. Duże koła umożliwiają przejechanie po śniegu, więc zimą nie ma problemu z poruszaniem się. Jednak teraz na lato kupiliśmy lekka spacerówke żeby łatwo się składała i żeby szybko można było zapakować do auta.
joanna
2006-03-02
20:57:30
Email
Wielkie Dzieki za Wasze odpowiedzi!Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum