szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ODSTAWIĆ OD PIERSI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
setka
2006-02-27
Email
Juz dawno mnie u was nie było - jak trwoga to do Boga hihi. Chce mojego synak odstwaice od piersi. Powod jest prosty - musze wracac do pracy:(( Maly skonczyl 24.02 trzy miesiace. Ma skaze bialkowa wiec najpierw musialam wybrac odpowiednie dla niego mleczko. Pierwszy strzal byl trafny - Bebilon HA. Moje pytanie jest takie kiedy zaczne brac tabletki na wysuszenie CZY MAM JESZCZE PODSTAWIAC MALEGO DO PIERSI?? CZY KOMPLETNIE KONIEC?? Boje sie zeby mi sie nie zrobily zakrzepy:( Juz to przechodzilam na poczatku i wiem jakie to niemile. Wiem ze zawsze moge liczyc na wasze rady. POMOCY
Doti
2006-02-27
19:58:24
Email
Chyba raczej nie powinnaś dostawiać dzieciaczka do piersi podczas brania tych tabletek. Tak mi się zdaje bo przecież chcesz się pozbyć pokarmu. Napewno przy tabletkach będzie ulotka no i lekarz też podpowie. Pozdrawiam
mati81
2006-02-27
21:39:39
Email
Hej setka jesli chcesz odstawić maleństwo od piersi powinnaś zacząć pić herbatkę z szałwi bo szałwia hamuje laktację. Ale najlepiej skonsultować wszystko z lekarzem:) pozdrawiam i życzę powodzenia!!!
alutka
2006-03-04
19:35:39
Email
Hej Setka. Wiesz,wiem,że pytasz o co innego,ale nie wiem,czy bebilon ha jest dobrym wyborem w przypadku Twojego maluszka,bo piszesz,że ma on skazę białkową.Bebilon Ha jest mlekiem hipoalergicznym dla dzieci,u których istnieje możliwość wystąpienia alergii na białko mleka krowiego,ale nie powinien być stosowany przy stwierdzonej alergii na to białko. W takim przypadku musi być preparat mlekozastępczy o znacznej hydrolizie białka. Najlepiej gdybyś skonsultowała wybór mleka z pediatrą.Pozdrawiam.Uściski dla maleństwa.
andzia
2006-03-04
21:37:36
Email
Tak Alutka ma racje-tp troche nie na temat ale powinnas podawac inne mleko.Moja Wiki tez ma skaze ja podaje jej Bebilon Sojowy.Skonsultuj to z lekarzem!
setka
2006-03-05
10:24:01
Email
A Bebilon jest też sojowy??????? Bo ja do tej pory widzialam tylko Bebiko sojowe???
setka
2006-03-05
10:27:17
Email
Bo ja juz sama nie wiem co mam myslec o tym mleku. Miłosz niby czuł sie dobrze, przez tydzien nic sie nie dzialo. ale od wczoraj zaczely mu znowu wychodzic jakies zaczerwienione krosteczki na policzkach. Myslicie ze to od tego mleka???
Basia 26
2006-03-05
10:40:58
Email
a ja mam takie pytanie: co zrobic: w dzien Miłek wycycka mnie kompletnie, naje się, że aż miło. za to w nocy uważa, że najważniejsze jest spanie:) może to i dobrze, ale moje piersi chcą eksplodować!!!! sama go biore i przystawiam podczas snu do piersi, ale czasem wcale nie chce, a czsem pocycusia chwilkę i koniec. odciągam laktatorem, ale dajcie spokój, ileż tak mozna, ja sie wykończę. a na dodatek to ściąganie to mi średnio idzie. czasem odciągnę 80 ml, a czsem tylko 20 i koniec, nie da rady więcej, a cyc boli... boję sie zastojów itd. rano Miłek za to zdoi oba cycusie do zera. cieszę się, że dobrze śpi w nocy, no ale czy piersi się przyzwyczają, że w nocy mniej mają produkować mleczka??
alutka
2006-03-05
10:57:54
Email
Hej Setka tak bebilon też jest sojowy ale dostępny tylko na receptę. Wiesz u mojej Oli było tak przez pierwsze 3 dni jedzenia bebika ha nic jej nie było a czwartego dnia wyskoczyły jej czerwone plamki na policzku i na rączkach takie suche liszajowate,no i już wiedziałam,że to na pewno skaza.Teraz je bebilon pepti i jest ok. Mam nadzieją,że szybko znajdziecie odpowiednie dla Was mleko.Przepraszam,jeśli Ci namieszałam w głowie,ale wierz mi w dobrej wierze.pozdrawiam i buziaki dla maluszka.
setka
2006-03-05
13:58:34
Email
Ja nie to mialam na mysli:))))))) bardzo ci dziekuje za rady. Bo naprzyklad moja mama od poczatku az do teraz uwaza ze to potowki hehehe Poszlam do sklepu (bo nie wiedzialam ze mozna dostac to mleko tylko w aptece) i kupilam Bebiko sojowe. Bedzie trzeba probowac. Chce bardzo przejsc na butelke bo 1.ide do pracy 2. jest to dla mnie wygodniejsze 3. dieta na skaze mnie zabija. pozdrawiam
andzia
2006-03-05
17:08:09
Email
Setka zapytaj pediatry mysle ze bebiko sojowe tez jest ok i dodatkowym plusem jest jego latwa dostepnosc.Wiki pije juz num 2 a bebiko 2 jest tylko z kleikiem ktorego ona nie cierpi (innego nie spotkalam)Zapytaj pediatry jesli to jest alergia to musi wydac ci recepte na bebilon sojowy lub poradzic czy mozesz dawac bebiko soj.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum