szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak rozpoznać skazę białkową


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2006-02-27
Email
Drogie mamy powiedzcie mi jak mam rozpoznać skazę białkową, czy po wysypce, czy po np kolorze kupki czy jej konsystencji. Moja Kasia ma niecałe 4 miesiące i niedługo bede przechodzić na mleko modyfikowane. Chciałambym wiedzieć jakich objawów ewentualnie mozn asie spodziewać przy skazie bym mogła szybko zareagować.
setka
2006-02-27
16:30:50
Email
U mnie ze skaza bialkowa bylo tak. Ja jedlam dosc duzo produktow z białko krowiego, myslac ze dobrze sie odzywiam i maly ma pyszne zdrowe mleczko. Oczywiscie to byl blad. Miłosz dostał male czerwone krosteczki na buzce, skroniach, brzuszku, pleckach. Ja myslalam ze ma uczulenie na proszek czy inne diabelstwo. Sprawdzalam wszystko oprocz tego cholernego mleka. Jego skorka zrobila sie szorstka. Okazalo sie ze to skaza bialkowa. Po eliminacji z pozywienia calkowicie bialka (chociaz to bardzo trudne bo czlowiek nawet nie zdaje sobie sprawy ile bialka jest prawie w kazdym produkcie) zaczerwienienia zniknely. tylko skorke ma dosc sucha i musze go smarowac mascia cholesterolowa z wit. A. Pozdrawiam i zycze powodzenia:)) Nie zawsze krostki to od razu skaza moze byc uczulony na jakis jeden konkretny produkt ktory wlasnie zjadlas. Najpierw sprawdz czy nie jadlas czegosc nowego co moglo mu zaszkodzic
setka
2006-02-27
16:36:30
Email
Hej ale ze mnie gapa to ty jestes ta Guśka78 ktora urodzial coreczke w listopadzie. Serdecznie posdrowienia od Miłoszka dla Kasi
Guśka78
2006-02-28
09:35:38
Email
Tak, chyba tylko my dwie jesteśmy "listopadowe" :)) Całuski dla synka:)
Guśka78
2006-02-28
09:35:56
Email
Tak, chyba tylko my dwie jesteśmy "listopadowe" :)) Całuski dla synka:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum