szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kiedy uczyć pić z kubka niekapka?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
roma
2006-02-24
Email
Kiedy najlepiej?
andzia
2006-02-24
19:37:05
Email
Hej Ja kupilam Wiki kubek niekapek Aventu jak miala 4 mies ale wogole nie chciala wziasc do buzi.Teraz ma 9 mies i z kupka pije juz super a wystartowala jak miala 7 mies cos kolo tego.
roma
2006-02-24
19:39:43
Email
Czyli już mogę zacząć naukę...Patryk niedługo będzie miał 7 miesięcy..
Goga66
2006-02-24
19:43:02
Email
To mam pytanie. Mam butelke Aventu i końcówki niekapka. Zuzia co prawda lubi pić z normalnego kubka ale zalewa trochę siebie i mnie. Próbowałam kiedyś tego niekapka nalozyc na butelkę. Trzeba jakoś pionowo przechylać butelkę żeby coś leciało - to niewygodne - czy zawsze tak jest?
Doti
2006-02-24
20:07:57
Email
Ja kupiłam canpol i on ma tak samo. Muszę nalewać pełną buteleczkę, żeby sobie Gretka coś siorbnęła ;-))
renya
2006-02-26
00:23:11
Email
Też kupiłam tzw."niekapek", ale okazało się, że Alinka ... nie da rady z niego pić (blokadka jest za sztywna)... Musiałam wyjąć z niego blokadkę... Teraz jest "kapek", ale przynajmniej mała daje sobie z nim radę :))) Pozdrawiam
andzia
2006-02-26
11:57:15
Email
Roma mysle ze spokojnie mozesz zaczac.Wkladki te "smoczki do niekapkow sa od chyba 3 mies i od 6 .Wiki uzywa ten od 3 bo jes miekki.Goga Zuzia napewno da rade z niego pic.Wiki zalapala juz ze musi go przechylic zeby cos lecialo.I co wazne moze robic to sama i sie nie zalew :)
kyja
2006-02-26
17:13:17
Email
a mój Misio bardzo długo nie chciał pić z niekapka ani zbutli.Może przyczyna, jest to ,że był karmiony piersią.Mam w szafce kolekcję kubków:Avent, z Ikei, Nuby.Dopiero kilka miesiecy temu zaakceptował kubek-niekapek, ale taki najzwyjklejszy za 3 zł z hipermarketu ( podobny miałam w dzieciństwie), lubi jeszcze ten z Nuby.Lubi też pić już normalnie z butelki zwykłej lub z normalnego kubka, ale staram się mu nie pozwalać-pije tylko pod nadzorem dorsłych.Pamiętam jak się martwiłam gdy był starszym niemowlakiem i nie chciał kubka, butelki zreszta też;-))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum