szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - A CO MYŚLICIE O SPACERÓWKACH EUROBABY?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-02-23
Email
Hmm...zastanawiam sie powaznie nad kupnem spacerówki i bardzo spodobała mi sie spaceróka EuroBaby.Zanim się jednak na nią zdecyduję chciałabym poznać Wasze zdanie na temat tego wózka.Jak sądzicie nadaje się do kupenia czy to zwykły bubel?
Goga66
2006-02-23
14:11:37
Email
Trudno ocenić ze zdjęć. Ja nie jestem zwolenniczką małych kółek - bardziej podoba mi się ten, który podałam w temacie poruszonym przez Anulę - jest trochę niżej
Migotka
2006-02-23
14:46:15
Email
A powiedz mi Goga dlaczego nie sesteś za wózkami,ktore mają mała kółka...Mi wózki o dozych kołach kojażą się z głębokimi...Odniosłam wrzenie,że ten wózeczek jest fajny ,lekki i łatwy do poruszania,myślisz że jest zły?
Goga66
2006-02-23
14:56:39
Email
Na naszych dziurawych drogach i przy wysokich krawężnikach małe kółka czaem nie zdają egzaminu. Jeżeli na dodatek są samoskrętne, to lepiej kupić wózek z opcją blokowania tego skręcania, bo wiele kobiet narzeka, że trudno prowadzić. Sama nie próbowałam ale zimą na moich dużych gumowych kołach przejeżdzałam przez nieodśnieżony chodnik a kobiety z wózkami z małymi kółkami wycofywały się. Jednak sporo kobiet ma wózki z małymi kółkami i może tak źle nie jest. Może ktoś się odezwie jeszcze w tej sprawie. Mnie tak wbito to w głowę, że boję się nawet spróbować. Na razie mój wielofunkcyjny wózek przerobię na spacerówkę a potem zobaczę. Moze z czasem coś lżejszego kupię :)
Migotka
2006-02-23
15:14:48
Email
Ja tez mam wózek,który można przerobić z głębokiego na spacerókę i wrazie jakiś trudności to będę poruszać się tym,bo ma duże,pompowane koła.Ale chyba jednak kupie ten EuroBaby,nie jest taki drogi,a wygląda całkiem ładnie.Pozdrawiam
Katecat
2006-03-23
22:27:50
Email
Migotko, a widziałaś go na "żywo"? Bo ja tylko na zdjęciach i też się biję z myślami. A może jeżeli się zdecydujesz, to napisz czy jesteś zadowolona? Z góry dziękuję!
Migotka
2006-03-24
06:39:12
Email
Katecat kupiłam ten wózek i....jeszcze tródno mi o nim cokolwiek powiedzieć,bo jak narzanie Aluś jeszcze jeździ w głębokim,ale mi osobiście ta spacerówka podoba się pardzo.Ja mam tą niebiesko-granatową.Jest zwinna,ładna.MYŚLĘ,ZE BEDZIEMY Z NIEJ ZADOWOLENI.Pozdrawiam serdecznie.Buziaczki.U mnie dzisiaj znó słonecznie:)
Tina
2007-08-21
21:18:06
Email
Witam! Wózek Orinoko od razu rzuca się w oczy. Zauważyłam go w sklepie u pewnej mamusi. Spodobał mi się od razu. Wypytałam sie też o wszystkie szczegóły- ponoć jest bardzo lekki i zwinny. Składa się jak parasolka. Mam zamiar go kupić dla mojego synka, tylko nigdzie nie ma koloru, który bym chciała, czyli czerwonego:(
mayasun
2007-08-21
22:57:20
Email
Swego czasu chciałam kupić orinoko. Jest ich sporo na allegro. Kolory czerwone również :)
asonta
2007-08-22
17:52:18
Email
Wlasnie niedawno zaopatrzylismy sie w Eurobaby model Safari polecam Ma trzy poziomy siedziska lezacy pollezacy i sziedzacy Dla mojego Antosia ktory ma 5 miesiecey i jeszcze nie siedzi pozycja lezaca okazala sie rewelacyjnym rozwiazaniem Przednie kola sa skretne z blokada i amortyzacja Przy raczce znajduje sie tacka z dwoma pojemnikami na cos do picia spory kosz na zakupy prosta w skladaniu w daszku sa dziurki wiec spokojnie mozna pocieche obserwowac Cena przy tym rowniez atrakcyjna bo 290 zl Polecam:-)
bela
2007-08-23
10:16:34
Email
ja tez posiadam spacerowke z eurobaby. Jestem zadowolona ale musialam dokupic parasolke by dobrze oslaniala przed sloncem i folie przeciwdeszczowa bo ta orginalan byla jakos za mala. A tak to spoko bo jest w miare lekka
bela
2007-08-23
10:18:37
Email
aaa i to jest model ORINOKO. Rowniez ma 3 poziomy regulacji oparcia. To rzadkosc w typowych parasolkach

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum