szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - SPACERÓWKA-HAUCK,ABC Desing (3-kołowe)-LUB INNE???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anula
2006-02-22
Email
Co sądzicie o tych wózkach? Wizualnie dużej róznicy nie widzę-ABC Desing na razie w moim rankingu przoduje ze wzgledu na podnóżek, będący jednocześnie błotnikiem (Hauck tego nie ma, ale za to firma chyba porządniejsza). A może polecicie mi jakiś inny, niedrogi (do 350 zł) wózek-spacerówkę (nie parasolkę). Najważniejsze aby miał 2 cechy: 1/ był w miarę lekki (do domu wchodzę po schodach i wózek targam ze sobą) i 2/z dużymi kołami, bo w przyszłą zimę, wożąc Nikolkę do żłobka, małymi kółkami zakopię się w śniegu i w życiu nie podjadę pod krawężnik (mieszkam na osiedlu domków, gdzie władze lokalne odśnieżanie mają gdzieś-zimą po prostu koszmar).
Goga66
2006-02-22
23:21:56
Email
BABY WELT EXTREME zobacz w Allegro (numer aukcji 88405242). Może ten Ci przypadnie do gustu. Znalazłam teraz przypadkiem, kiedy szukałam tego, o którym piszesz
Anula
2006-02-23
23:11:00
Email
Goga jesteś wielka!!! Rewelacyjny, ciekawe tylko ile naprawde kosztuje (119 zł i cena minimalna nie została osiągnięta). Raz jeszcze dzięki.
Doti
2006-02-24
08:49:26
Email
Anula, Ty napisz do sprzedającego i zapytaj się o cenę za którą jest gotów wózek sprzedać. Ja sama też często tak robię.
Doti
2006-02-24
09:03:36
Email
a ten??numer 87916892

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum