szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy to alergia?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
maja77
2006-02-21
Email
Mam pytanie. Otóż mój synek (3,5 mca) ma od kilku dni tak jakby wysuszoną skóre wokół ust i krostki czerwone (jakby błyszczące). Myslałam ze to od kremu, więc zmieniłam na Bambino, skóra jest jakby lepiej natłuszczona, ale krostki zostały. Nie wiem czy to może uczulenie na mleko (ale ja w ostatnim czasie o duzo mniej jem nabiału)? na ciałku ma drobne krostki ale nic niepokojącego (pisze dużo "jakby" bo ja poczatkująca mamusia). A i w kupce pojawił się śluz (zacznę dawac lakcid) ale co z tą buźką? Czy coś możecie doradzic?
dominikasz
2006-02-22
12:15:57
Email
hej .nie chce nic sugerować ale dla mnie to alergia.Objawy takie jak u mojej małej.radze wybrac sie do lekarza i nie robić nic na własna rękę.pa
emka
2006-02-22
13:07:18
Email
Ja też doradzam wizytę u lekarza. Nasza alergia zaczynała się podobnie. Lepiej sprawdzić niż się zamartwiać :)
Powodzenia
maja77
2006-02-22
16:39:13
Email
dzięki za odpowiedzi, jak będe na szczepieniu to powiem o tym lekarce

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum