szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Listopadowe dzieciaczki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2006-02-20
Email
Witam wszystkie mamy:)) Już od dłuższego czasu czytam wasze "rozmowy" i w końcu postanowiłam sie włączyć:) Moja dzidzia ma na imię Kasia i urodziła sie 8 listopada o 21.45, ważyła 3660 i miała 55cm. Teraz jest już "dużą" dziewczynką waży ponad 6 kilo i wyrasta z ubranek na 68:). Drogie mamy podzielcie sie ze mna swoimi doświadczeniami, jak sie wam sprawowały maluszki 3,5 miesięczne? jak spały w nocy (moja śpi ok 5-6 godz i budzi sie na jedzonko)a jak jadły w dzień (moja to dalej co 2 godzinki cyca sobie pierś...) Podrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki:))))
Goga66
2006-02-21
12:10:32
Email
Część Guśka - coś mało tych listopadowyh :) - ja jestem czerwcowa i pozdrawiam serdecznie :)
setka
2006-02-22
15:30:41
Email
Witam listopadowa mame:)))) Juz dawno tu nie zagladalam stad moj brak odzewu:) Urodziłam Miłoszka 24.11 waga 3990 wzrost 58cm. Ten porod wiele mnie kosztowal ale wedlug znawcow nie trwal dlugo bo 7,5h Mały po wstepnych klopotach w koncu przynosi mi duzo radosci. Ma skaze bialkowa i zupelnie nie moglismy sobie dac z nia rady. ale dzieki rada ktore tu dostalam i mojej determinacji juz jest dobrze. nasz maluszek jest malym hihotkiem i zmienia sie kazdego dnia. Ubranka nosi 68 ale widze ze juz nie dlugo hihi teraz nie wyobrazam sobie bez niego zycia. kolejny problem pojawil sie w poniedzialek albo malemu zaczynaja wychodzic zabki (troche wczesnie) albo mial trzydniowke. DZISIAJ PIERWSZY DZIEN SPOKOJNIEJSZY:)) pozdrawiam Kasiunie buzka
setka
2006-02-27
15:25:31
Email
Juz dlugo nie zagladalam a tu niespodzianka!! Nie wierze jestesmy tylko we dwie. NO TO W LISTOPADZIE 2005R BYL PRAWDZIWY NIZ DEMOGRAFICZNY HEHEHE Jeszcze raz pozdrawiam KAsie
Nika
2006-02-28
11:28:53
Email
czesc mamuski, kusze wam powiedziec ze listopadowych dzieciaczków jest znacznie wiecej.Mój Iwo urodził sie 16 11.2005r o 17.18 poród trwał 15 godzin ale warto było sie pomeczyc, mały wazył 3400 i miał 55cm teraz to z niego kawał chłopa ma 3,5miesiaca i wazi 6200 i ma 62cm, ja go karmie butla bo leniuchowi nie chciało sie ciagnac cyca
Nika
2006-02-28
11:31:53
Email
co do nocy to mój jest baaaaaardzo grzeczniutki , przez pierwszy miesiac jak był na cycu to budziłłam sie a własciwie to nie zasypiałam co 1,5 godz, ale od kad jestesmy na butli to zupełnie inne dziecko w dzien pomarudzi ale w nocy to ładnie śpi,ostatnio nakarmiłam go o 18 i przebudził sie o 4 rano, ale przewaznie to przespi 8 godzin
anka74
2006-03-01
08:09:09
Email
No i my ze Stasiem też jesteśmy ur. 17.11. o7,55 ważył 3240, 55cm dziś 62cm 6020kg, mialam mały problem z mlekiem ale dzieki radom dziewczyn z forum jakoś sie unormowalo. Napiszcie co potrafią wasze dzieci, można będzie porownac, chociaz wiem ze dziecko dziecku nie rowne. Nadal karmie piersia ale teraz zamiast co 3 h jak wczesniej to po kryzysie co 2 i w nocy 2-3 razy. Spimy razem z małym w lozku a wy? Czy wasze dzieci jak leza na pleckach podnosza gloke do gory gdy lapiecie je za rece???
Guśka78
2006-03-03
16:19:12
Email
Kasia nie podnosi jeszcze głowy jak ją trzymam za rączki,ale jak jest w pozycji pół siedzącej to ciągnie główke do przodu tak jakby chciała usiąść, ale jeszcze daleko jej do siadania. Zresztą nie ma sie co śpieszyć...
Ewa
2006-03-04
09:26:20
Email
Witajcie, Moja Natunia urodziła sie 29.11.2005r. wazyła 3910 i długa 57 cm. W tym tygodniu byłysmy na szczepeniu i wazy 6570 i ma 62 cm. Cały czas jest na cyculku, ale bede musiała jej pomalutku dawac butle bo na poczatku kwietnia wracam do pracy. Trzymana za rączki jeszcze nie unosi główki. Jak ja trzymam na recach to główke juz ma pionowo choć jeszcze jej sie kiwa na wszystkie strony. Jak ja położę na brzuszku to ładnie unosi, ale zdarza sie tez tak ze położy i krzyczy dając znak ze jej sie nie chce na brzuszku lezeć. Pozdrawiamy
setka
2006-03-04
13:14:47
Email
Nika mam prosbe napisz mi czy byly jakies klopoty jak odstawialas dzidzie od piersi???? Czy stosowalas jakies tabketki??? Czy takie tabletki maja jakies skutki uboczne?? Czy stosowalas moze herbate z szalwi?? Z gory wielkie dzieki za pomoc:)))
Nika
2006-03-05
13:27:28
Email
cześć setka, Mój mały to nie chciał jeść cyca , ale ja mu odciągałam do butelki i to nawet sporo miałam tego pokarmu , ale po 3 miesiacach miałam dosyć, zaczęłam stopniowo odciagac coraz mniej, dwa razy dziennie, raz potem raz na dwa dni, nie brałam zadnych tabletek i nie piłam szałwi. Troche bolała mnie pierś, ale to dlatego ze było w niej mleko, wiec troszkę odciągnęłam.u mnie trwało to jakieć 2 tytgodnie .Teraz już jest wszystko ok.
Nika
2006-03-05
13:35:00
Email
Dziewczyny kiedy macie zamiar przejść na spacerówkę? Mój Iwo to już taki duzy ze na wiosne to chyba sie nie zmieści do gondolki;)Juz teraz Smiesznie wygląda taki chłopiur, całą gondolkę zajmuje.
setka
2006-03-05
15:02:36
Email
Ja nawet jeszcze o tym nie myslalam hihihi Ale ten czas leci niedawno go urodzilam a tu juz trzeba myslec o spacerowce:)) Moj Miłosz tez jest duzy chlopak i juz chce siedziec a ma dopiero 3 miesiace i 3 tygodnie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum