szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Sen


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Mała
2005-02-15
Email
Od wczoraj Natalka przechodzi sama siebie w spaniu.Wczoraj spała sporo w dzień a na noc zasnęła około 20.O 24 nakarmiliśmy ją przez sen, nawet się nei obudziła.I spała do 7.Dziś przewinęłam ją,nakarmiłam, znow przewinęłam dałam herbatki,i znowu śpi.Jestem po prostu w szoku.Zastanwiam się czy to nie wynika z tego ze jakieś chorubsko się do neij zbliża.Bo u nas w domu mój mąż ma zapalenie oskrzeli,mój tata grypę.Ja na razie chrypkę.Może zbiera siły na walkję ze zbliżającą sie chorobą?;)
Agata
2005-02-16
12:31:43
Email
Oby Natalaka była zdrowa. Marta nasze dzieciaczki poprostu lubią nas zaskakiwać. Moja to coróż coś nowego wymyśla. Chociaż nie mogę powiedzieć...ostatnio (odpukuję PUK PUK) ładnie mi śpi. W nocy super idzie spać ok.21-22, budzi się ok.2-3 na jedzonko, poczym zjada i zasypia tak do ok.6-7 rano - czyli nie jest źle. A wczoraj była cudna. Zasnęła o 18-stej i mąż mówi ty też się zdrzemnij, bo byłam już strasznie zmęczona i ......... w jakim byłam szoku, gdy mąż obudził mnie o 22.00 na kolacyjkę...a mała jeszce spała. No ale obudziałm ją, umyłam, nakarmiłam i do łóżeczka...chwila moment i niunia śpi znowu do 2.30!!!! A teraz też smacznie śpi już od 1,5 godz. No i mam nadzieje że to nie zwiastun choroby, bo kontakt z chorymi ostatnio miała.
Mała
2005-02-17
10:50:38
Email
Natalka jest zdrowiutka.Nc jej nie jest.Choć wczoraj przed wizytą u lekarza troszkę kasłała.A śpi ciągle tak jak spała od 2 dni więcej niz kiedykolwiek.MOże zbliża sie ząbkowanie i odsypia na zapas;):):):):)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum