szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - To chyba nawał pokarmu....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Gosia
2006-02-17
Email
Diewczyny od miesiaca karmiłam Mateuszka piersią juz tylko w nocy, od tygodnia przestalam wogole go dawać do piersi no i dziś mam tak twrde piersi...a najgorsze ze nie mam sily sciagnac tego mleka.No tak mogłabym dac cyca małemu ale od czterech dni biore juz normalne tabletki antykoncepcyjne i nie moge mu dac cycusi.Macie moze jakies sposoby na złagodzenie bólu i czy to wogole przejdzie.Piersi,sa pełne i normalnie jakbym miala w nich kamienie. Pomóżcie prosze bo nie przespie tej nocy....
ola25
2006-02-17
19:40:34
Email
RADZĘ CI WZIAĆ TABLETKI NA ZATRZYMANIE LAKTACJI-BROMERGON.MNIE POMOGŁO,BRAŁAM PRZEZ TYDZIEŃ PO PÓŁ TABLETKI RANO I WIECZOREM.KOSZTUJĄ 5 ZŁ.POZA TYM PIJ DUŻO SZAŁWII.POZDRAWIAM
Goga66
2006-02-17
20:08:11
Email
Gosia - ciepły prysznic powinien trochę wszystko rozluźnić i mleko poleci - na razie spróbuj je ściągnąć. Jeżeli będzie b. źle, to włóz do lodówki mokre pieluchy tetrowe i przykładaj wychłodzone. Ale najlepiej jednak na razie ściągnąć - byle nie za dużo, bo to błędne koło
Goga66
2006-02-17
20:09:03
Email
Gosiu poza tym jest antykoncepcja dla karmiących mam - może szkoda przerywać karmienie.
MAGDA77
2006-02-17
20:48:05
Email
ja teraz biore te pigulki co mozna w czasei karmienia i mam wrazenie ze przez to zuzia chyba nie che jesc hmmm... czy to mozliwe? a moze to zeby ? bo z butli to co sciagne to zje hmmm....
MAGDA77
2006-02-17
20:48:41
Email
ja teraz biore te pigulki co mozna w czasei karmienia i mam wrazenie ze przez to zuzia chyba nie che jesc hmmm... czy to mozliwe? a moze to zeby ? bo z butli to co sciagne to zje hmmm....
Gosia
2006-02-18
17:10:39
Email
No jakoś to przeżyłam, robiłam ciepłe okłady i jakoś je ściągnełam. Co do tabletek to ja ja wczesniej bylam dla tych karmiacych matek,ale mialam coraz mniej pokarmu,mati wolał butle niz cyca bo bardziej sie najadał,wiec powoli rezygnowałam z cycusia i przez ostatnie dni bylo ok,no wiec jak skonczylo sie opakowanie cezarrette to wzielam nowinette, a tu nagle to!!! Wogole sie tego nie spodziewałam!!!Juz nie pamietam kiedy tak mi sie piersi napełniły he he..no ale ok...we wtorek ide z Matim na szczepionke to odrazu wezme recepte na te tabletki na zatrzymanie laktacji....Dzieki dziewczyny:))))
marek
2006-12-23
20:36:38
Email
nawał pokarmu?...nic prostszego!..chetnie pomoge[uwielbiam ssac piersi]

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum