szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - szczepionka przeciw żółtaczce6-7miesiąc


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ola___
2006-02-16
Email
Hej-mam krótkie pytanie.Słyszałam ze tą szczepionke dzieci przechodzą ''najtrudniej"-jest lepiej aby zaszczepić dziecko jak najpóźniej tz.po pierwszym roku zycia.TO PRAWDA?!Niedługo nas czeka ta szczepionka-nie wiem co robić.
renya
2006-02-16
20:05:13
Email
Witam! Nie wiem, jak tę szczepionkę przechodzą inne dzieci, nie słyszałam, żeby ktoś ją odradzał, czy przekładał. Nasza malutka nie zareagowała na nią jakoś specjalnie - w przychodni zapłakała podczas ukłucia, w drodze do domu zasnęła (jak zwykle podczas spaceru), a później... zapomnieliśmy o całej sprawie. My trzymamy się kalendarza szczepień, nie chcemy niczego odwlekać. Następne szczepienie dopiero jak skończy roczek. Pozdrawiam
Doti
2006-02-16
20:30:58
Email
My tak jak u Renyi bez żadnych sensacji- zaszczepione, zapomniane :-) . O przekładaniu szczepionek też nie słyszałam i też trzymam się terminów (chyba, że choróbsko-ale u nas spokój).
Goga66
2006-02-16
20:40:13
Email
Zuzia też jest szczepiona zgodnie z kalendarzem szczepień. Wszystkie zniosła bardzo dobrze

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum