szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co się dzieje?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dagmara
2006-02-16
Email
Bardzo martwi mnie mój Mateusz.Od paru dni nie chce wogóle jeść.Do tej pory nie miałam z jedzeniem u niego najmniejszych problemów-jadł wszysko łącznie np.z Bebilonem pepti któy smakuje jak opona.Zresztą w wieku 3,5 m-ca wazył 7100.Z parę dni skończy 5 m-cy i nagle poprostu nie chce jeść .Dziś np.zjadł ostatni raz o 2-giej w nocy i dotej pory nic. I nadal nmie chce. Myślałam ze to z powodu rozniesionych dziąseł nie ma apetytu i marudzi ale coraz bardziej sie martwie.Do tego ma obstrukcje,robi ciemne i zbite kupy i nim je zrobi to marudzi i popłakuje.Nasza pani doktor przyjedzie do nas dopiero jutro ale może któraś z mam ma lub miała podobnie ze swiom maluchem?
Agucha
2006-02-16
11:49:02
Email
Witaj mamusko ! Moja Natalka ma 4 i pół miesiąca i jest z nia dokladnie tak samo jak z Twoim Mateuszkiem. Zjadła dzisiaj o 4:30 ostatni posiłek ( karmie tylko piersia) i teraz jest prawie 12 i nie chce wogole jesc na szczescie przysnela troche wiec jak sie obudzi to napewno troche pochlepta. U niej taki stan rzeczy trwa juz od okolo tygodnia , tylko ona po poludniu nadrabia je co godzine i w nocy do 4 tez tankuje co 2 godziny,mysle wiec sobie ze po prostu przestawila sobie te przerwe nocna ktora powinna byc w jedzeniu na poranna, jest wesola nic jej nie dolega wiec sie nie zamartwiam tylko jakby mniej sikala i to mnie troche martwi :( nie wiem czy nie powinnam jej podawac butelki z jakas herbatka do picia zeby sie nie odwodnila do tej pory jest tylko na piersi. Ale boje sie ze jak jej dam jeszcze cos do picia to na cycusia calkiem sie wypnie i co tu robic z tymi gigusiami....
Gosia
2006-02-16
14:16:50
Email
Wiecie co mnie mój mati też tym niejedzeniem zaniepokoił, ale przeczytałam kidyś w "Mam dziecko" ze duzo dzieci (tych niejadkow) cały dzien sa ruchliwe .No i te dzieci wiecej jedza noca bo noca pokarm jest bardziej tłusty i to daje im napedu na dzien. Nie wiem ile w tym prawdy...napewno lepiej skontaktowac sie z lekarzem(ps.mati brzydkich kupek nie robi)Pozdrawiam:)))
paren1
2006-02-17
20:56:08
Email
Dziewczyny być może jest to spowodowane ząbkowaniem, Martynka też nie bardzo chciała jeść tuż przed pojawieniem się dwóch dolnych jedynek, z siusianiem też było troszkę gorzej. Spróbujcie troszkę przepajać, by się dzieciaczki nie odwodniły, a co do jedzonka to myślę, że niedługo wróci im normalny apetyt - u nas tak było.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum