szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Alergii dość


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Michalina
2006-02-13
Email
Dzisiaj idziemy z Małym do alergologa. Łukaszowi coraz częściej przytrafiają się jakieś krosty na ciele, biegunki. A jakiś czas temu odkryłam, że ma szorstką skórę na łokciach . Próbowałam dietę eliminującą poszczególne pokarmy, ale doszłam do wniosku, ze nie będę tracić kolejnych tygodni na zgadywaniu co moze uczulać moje dziecko. O stan skóry mojego synka oraz samopoczucie podejrzewam gluten. Drugie w kolejce jest białko mleka krowiego. Przy opkazji przebadam reakcje Małego na winogrona, sierść psa, roztocza i czekolade. Co jeszcze może uczulać dziecko? Co źle tolerują Wasze Pociechy oprócz w/w produktów? Podpowiedzcie prosze.
kyja
2006-02-13
19:15:30
Email
Michalina, Misio ma wysypke na buzi po zjedzeniu mandarynki,Łukasz lubi jajka?czasem maluchy reagują wysypką na jajka ( ja tak reagowałam na jak byłam mała, do tej pory nie przepadam za jajkami-długo je trawię i mam uczucie cięzkości na żoładku po zjedzeniu jajek).Życze Wam sprawnego wytropienia alergenu;-)))
emka
2006-02-14
00:28:19
Email
O matko! I Was dopadła ta zmora! Oby jak najkrócej.
U nas chyba tylko białko mleka krwiego uczula, jednak, myślałam, że już przeszło ale jednak nie.. :(
Michalina
2006-02-14
13:25:32
Email
No i okazało się, że Łukasz na nic z tego co myślałam nie jest uczulony, ani na białko mleka krowiego, ani na sierść psa, ani na mąkę pszenną, ani roztocza! Jezeli na twarzy pojawi się czerwona wysypka mam smarować Hydrocortizonem i później Lipobase. Nie podawać herbatek owocowych. No, ale skoro testy nic nie wykazały, to skąd u małego szorstka skóra na łokciach i łydkach i "lakierowane" policzki?
gigabyte
2006-02-15
11:06:28
Email
moja Wiktoria ma skaze i uczula ja soja i chyba lekko marczew taka sorowa w papkach bo ma takie w kolo ust po zjedzeniu czerwone i suche pozdrawiam
Goga66
2006-02-15
12:01:46
Email
Michalina a karmisz piersią? Lekarkas mi powiedziała, że u dziecka karmionego piersią na ogół wszystkie testy wychodzą błędnie
Michalina
2006-02-15
14:47:29
Email
Goga, no coś Ty. Toś mnie pocieszyła. Karmię piersią jeszcze. Jeżeli Małemu maści nie pomogą to za jakiś czas wybiorę sie jeszcze raz do alergologa i zrobie testy z krwi. Może dowiem sie czegoś więcej.
Agucha
2006-02-15
16:27:56
Email
http://alergicy.com/strona.html/index.html Kochane mamusie walczące z alergiami polecam serdecznie lekturę te stronki! Moja Natali w w ieku okolo 1 miesiaca dostala okropnej wysypki na cialku niczym nie moglam jej usunac skorka stawala sie coraz suchsza a pediatra potrafil przepisywac tylko masci ze sterydami. Na szczescie trafilam do pani doktor leczacej alergie wlasnoie za pomoca Bicomu , po zrobieniu testow okazalo sie ze malutka byla uczulona na : marchew !!! wieprzowine, dorsza, cielecine, brzoskwinie , gruszki,migdaly i jajka . w tej chwili prawie wszystko mamy juz odczulone zostaly jeszcze migdaly i gruszka ale co najwazniejsze po wysypkach nie ma sladu Natka ma piekna i zdrowa skorke !!! Polecam i chetnie odpowiem na pytania !
an12etka
2006-06-23
17:34:19
Email
witam Agucha jak byś mogła napisac u jakiej Pani doktor byłaś bo trafic teraz na dobrą panią doktor dla dziecka to niebiosa my się tak już pałętamy od lekaża do lekaża 4 raz mała ma skaze białkową bo na buźce i na rączkach ma krostki wyglądające na wągierki i każdy mówi żeby czekac do 2 lat poradź co robic, pozdrawiam aneta
an12etka
2006-06-23
17:35:17
Email
Agucha jak byś mogła to w jakim mieście jest ta pani doktor
czesia
2006-06-24
12:48:13
Email
Anetka, weszłam na stronę podaną przez Agę i widzę, że ta klinika jest we Wrocławiu. Przyznam że sama jestem zainteresowana tematem, więc jak się bedziesz wybierała na biorezonans, to daj znać. A może któraś z dziewczyn słyszała o takiej klinice w Poznaniu lub okolicach? pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum