szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Dlaczego nie jeść smażonego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2006-02-11
Email
Dziewczynki! Karmię juz mojego Kacperka 4,5 miesiąca tylko piersią i unikam ozywiscie potraw niewskazanych przy karmieniu. Wiem dlaczego nie jeść fasoli , cytrusów itp. Jednak zawsze mnie zastanawiało dlaczego niewskazane są dania smażone? Tak tesknię za schabowym, fryteczkami, smażoną rybka mniam....
sylwia
2006-02-11
12:28:22
Email
Eryko! chylę czoła, podziwiam Cie! Bardzo długo wytrzymałaś, 4,5 miesiąca to duzo. Nie wiem do kiedy nie można jeść smażonego, ale uwazam, że juz mogłabys jeść prawie wszystko, oczywiscie bez dań wzdymających, ale na początek jakbys zjadla połowę schabowego czy trochę smażonej ryby to na pewno nic CI sie nie stanie i Maluszek tego nie poczuje. Ja osobiście prawie wszystko jadłam po miesiącu, tylko na początku po troszeczku i obserwowałam, czy jest jakaś reakcja u Kuby. Pozdrawiam Cie serdecznie.
EwaK
2006-02-11
14:32:10
Email
Ja wytrzymałam 2 miesiące. A teraz to juz jem prawie wszystko; oczywiście z wyjątkiem rzeczy o których piszesz i z duzym ograniczeniem nabiału. Powiem ci, że niektóre osoby to dziwiły sie bardzo, że juz były dwa miesiace i ja nadal na ubogim jadłospisie. Kobietki z którymi rozmawiłam szybko zaczynały jeśc normalnie. Pozdrawiam
Eryka
2006-02-11
15:32:23
Email
Dziekuję Dziewczynki! Chba zacznę urozmaicać swoją diete, bo jak do tej pory to jest dość rygorystyczna:)
Basia
2006-02-11
21:58:22
Email
Ja jem wszystko poza białkiem krowim bo mała ma skazę ( 4 miesiące ).

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum