szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mati stoi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Gosia
2006-02-10
Email
Musiałam napisac!!! Przed chwilą wchodze do pokoju a Mati stoi w łóżeczku trzymając sie rączkami poręczy i się śmieje!!! No tak co w tym dziwnego pomyślicie w końcu każde dziecko kiedyś stanie...ale mati ma dopiero 6 miesiecy!!! Przecież to znacznie za wcześnie. Jestem w szoku!!!Troche sie chwiał ale zeby już stawać? hmm... cóż moze to dlatego ze Mati jest szczuplutką dzidzią sma nie wiem. No nic chciałam sie tym z kimś podzielić bo mąż na szkoleniu i telefonu nie odbiera....więć jesteście pierwsze:) Pozdrawiam serdecznie:)


Goga66
2006-02-10
09:59:51
Email
gratulacje!!! Zuzia ma 8 i jeszcze nie ale mojej kolezanki córeczka też b.szczuplutka w wieku 7 mies przemieszczała się przy szczebelkach łóżka
sylwia
2006-02-10
10:07:26
Email
Nasze gratulacje!! Mamcia możesz naprawdę byc dumna! Pozdrawiamy cieplutko z zimnych Mazur:)))
ADA
2006-02-10
10:25:31
Email
Gratulacje!!!To jest ogromny powód do dumy.Oliwka zaczęła właśnie 6 miesiąc i tez jest bardzo szczuplutka.Może już niedługo też stanie :-)Ucałowania dla małego.Ada i Oliwka.
maxi
2006-02-10
11:22:27
Email
To wspaniale!!!! Gratulujemy!!!
Doti
2006-02-10
13:05:21
Email
Gratulacje!!!!szybki facet-ale jak widziałam na zdjęciach jak on siedzi to nic dziwnego bo moja Gretka (22lipiec) to się chwieje. Ale Ci fajnie!!
MoNiSiA
2006-02-10
20:34:48
Email
No gratulacje! :) U mnie tak samo szybko Julcia zaczęła stawać w łóżeczku, martwię się tylko o jej nóżki. W tej chwili jest na etapie stania z jedną rączką, czasem się puszcza i próbuje trzymać równowagę. Dziś kucała na kolankach. Bardzo jej się to podobało, ja jestem dumna, ale równocześnie przerażona... Ten czas leci nieubłaganie, pozdrawiam ciepło.
renya
2006-02-10
20:38:09
Email
Brawo! Brawo! Brawo! Dzielny Facecik :D

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum