szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pomóżcie-utrata głosu-chrypa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kM
2006-02-07
Email
mój 4 mies synek ma straszliwą chrypę, a raczej stracił głos. Na początku stycznia miał zapalenie uszu, dostał antybiotyk i po nim ma biegunkę do dziś. Uszy ma już zdrowe, więc wczoraj wystawiłam go w wózeczku na balkon na 25 minut. Wieczorem już miał chrypę, a dzisiaj po prostu stracił głos. Co to może być? Zapalenie oskrzeli? Jestem przerażona!!! Gorączki chyba nie ma, ale zmierzę na wszelki wypadek.
Goga66
2006-02-07
14:55:35
Email
po pierwsze, drugie i trzecie - idź z nim do lekarza. To raczej nie zapalenie płuc ani oskrzeli - raczej krtani lub strun głosowych. Synek może być osłabiony po antybiotykach - może za wcześnie go wystawiłaś na balkon albo jakieś bakterie się jeszcze gdzieś w organizmie pałętaja albo wirus jest niewyleczony (na wirusy antybiotyki nie pomagają, tylko na stany zapalne im towarzyszace)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum