szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co to jest?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marteczkau
2006-02-06
Email
Zauważyłam 3 dni temu, u mojej 13 miesięcznej Majki, na piętkach schodzącą skórkę i zaczerwienienia. A od jakiegoś tygodnia ma na całym ciele maleńkie krosteczki i zaczerwienienia. Najpierw sie nie przejęłam tym, bo pomyslałam że może od proszku i podałam wapno, a pozatym najpierw krostki były tylko widoczne na rączkach i nóżkach. Jutro z mężem jedziemy do lekarza rodzinnego. Z tego co wiem u mnie się czeka do dermatologa ok miesiąc, więc tu piszę, może mi ktoś coś doradzi. ps. mam w domu triderm i sudokrem Z góry dziękuję. Marta


anika
2006-02-06
22:05:17
Email
Marta ja bym bardziej stawiała na alergie pokarmową. Nie podawałś dziecku jakiś owoców cytrusowych lub innych pochodzących z eksportu np. truskawki. Wiadomo że o tej porze roku nie ma ich u nas wiec zeby mogły przebyć długą drogę są niezle "nafaszerowane". Moja córeczka na takie rzeczy reaguje liszajami na buzi, ale jej lekarz powiedział nam że może też wystąpić wysypka. Lepiej idzcie do lekarza i skonsultujcie, zanim małej zacznie to dokuczac i bolec.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum