szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Wózek - spacerówka TAKO


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-02-04
Email
Zastanawiam się nad tym wózeczkiem na wiosnę, czy są tu rodzice, którzy uzywają tego wózka, jak się sprawdza? Proszę o rady... Jakie są dobre godne polecenia wózki spacerówki? Pozdrawiam ciepło.
Anula
2006-02-04
01:13:24
Email
No właśnie-ja też będe rozglądać się za jakąś w miarę LEKKĄ i MAŁĄ SPACERÓWKĄ, ale nie parasolką. Chociaż na zaspy śniegu to nawet duże, pompowane koła tej zimy nie pomogły:-( Co polecacie?
Kornela
2006-02-04
14:30:35
Email
Ja mam wózek Tako ale głęboko-spacerowy, fajnie się nim jeździ ale jest cięźki i duży po złożeniu. Jakie są spacerówki Tako to nie wiem. Mnie osobiście ze spacerówek spodobała się Baby Dreams Tiny - jest lekka i ma cenę która by mi odpowiadała.
sylwia
2006-02-04
14:31:41
Email
Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja tej spacerówki nie polecam. My nie kupowaliśmy, tylko pozyczyliśmy, więc darowanemu koniowi w zęby nie patrzyłam, ale był moment, ze chciałam kupic na własnośc inny lżejszy wózek i bardziej sterowny. Spacerówka miała dopinana przeciwdeszczową osłonkę, która była zbyt krótka i jak ją nam ukradli, to żadna inna nie pasowała. Jesli robi się zakupy na spacerze, to nie jest rowniez wygodny, bo koszyczek pod spodem jest malutki. Nie wiem może inne mamcie są z takiego wózka zadowolone, ale nam nie pasował. Aha, składał sie tak, ze w noszeniu byl wygodny, ale do samochodu trzeba bylo kombinować, ponieważ był jakoś długi. Pozdrawiam serdecznie i może uda mi się wkleić zdjęcie naszego modelu.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum