szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - napój wieloskładnikowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2006-02-02
Email
Słuchajcie dziewczynay mam do Was pytanie,czy podając dziecku kaszkę(BOBOVITA od 5 miesiąca)można rozrabiać ją z własnym mlekiem,bo na opakowaniu napisane jest,że z wodą lub mlekiem modyfikowanym,tylko,że ja karmię mojego maluszka piersią i pomyślałam,że będę mu ją podawać ze swoim mlekiem.I pewnie nawet nie pomyslałabym,ze coś jest nie tak,gdybym nie musiałam rozrobić kaszki z wodą,bo nie udałao mi się ściągnąć odpowiednią ilośc mleka.Zaobserwowałam,że z wodą kaszka,ma konsystencję dość zwartą i gęstą,tak jak na kaszkę przystało,a z moim mlekiem jest lekka i płynna,choć sypię tą somą ilość...czyżby mleko kobiece ją rozżedzało?I jeszcze jedno,wczorajszego wieczoru odciągnęłam ok.70 ml mleka,dolałam 50 ml.wody i...30 ml soku jabłowego BOBOVITA by podkreślić jabłkowy smak kaszki.Kacperkowi bardzo smakowało,ale nie wiem czy można łączyć to wszystko ze sobą.Prosze o radę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum