szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - butelka antykolkowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
misia.g
2006-02-02
Email
chcę kupić butelkę antykolkową, ale nie wiem którą. Doradźcie mi jeżeli któraś u was się sprawdziła.
Doti
2006-02-02
11:34:28
Email
My mieliśmy buteleczki Aventu. Taki sam kształt smoczka ma też Canpol seria balonik. Kolek to nie wypędziło, ale napewno dziecko łyka mniej powietrza. Moja Gretka nie potrafi pić ze zwykłych smoczków.
Kornela
2006-02-02
12:01:07
Email
Ja też miałam butelkę Avent ale moja córcia nie potrafiła z niej pić, musiałam kupić zwykłą z NUK-a, za smoczkami było to samo.
Kacha
2006-02-02
13:43:07
Email
Moj synus tez nie chcial pic z butelki Aventu. Teraz ma 7,5 m-ca i caly czas pije z butelek antykolkowych Canpola, smoczki toleruje tez tylko z Canpola. Ostatnio sprobowalam dac mu mleko z butelki Aventu i skonczylo sie na placzu. Chyba nie umie pic z Aventowskich smoczkow. Niestety butelki antykolkowe nie likwiduja kolek. Oliwier tez cierpial z powodu kolki i chociaz teraz ma 7,5 m-ca nadal polyka bardzo duzo powietrza bo jest po prostu lapczywy.
agnieszka74
2006-02-02
20:26:49
Email
A mój Kubulon pije tylko z butelek Aventu...
ola25
2006-02-02
21:31:10
Email
My uzywamy butelke z canpol babies i jesteśmy zadowoleni.
Magdalenka
2006-02-02
23:08:43
Email
moja panna Julia pije z Aventu. Od poczatku dostawala w tylko takiej butelce ze smoczkiem z Aventu, wiec nie marudzi bo innych po prostu nie zna. Kolek nie ma, czasem mecza ja tylko gazy, ale obywa sie bez wielkiego placzu, tfu, tfu przez lewe ramie, zeby nie zapeszyc.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum