szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Torba kangurka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Doti
2006-01-30
Email
Dziewczyny, a co powiecie o czymś takim, czy któraś z Was używała takich nosidełek. Mocno zastanawiam się czy tego sobie nie sprawić.


Doti
2006-01-30
11:03:40
Email
Można w tym nosić dziecko do 18 miesięcy.

Goga66
2006-01-30
11:39:58
Email
moja Zuzia odmówiła współpracy. To jest bardzo ciasne. Jeżeli Twoje dziecko lubi być zawijane mocno i przytulone do mamy to OK. Moja Zuza zawsze lubiła dużo swobody. Nawet nosidło zaakceptowała dopiero, kiedy można już ją nosić tyłem do nas a nie tylko przodem z podpórką na główkę. Ja bardzo żałowałam, bo te chusty kangurki są malownicze
anka74
2006-02-01
07:46:39
Email
Ja tez zastanawiałam sie nad kupnem akurat Staś uwielbia ciepełko, przytulanie do mamy i ciasnote (chociaż ostatnio ręce musi mieć luzem na 2 strony i w gorze)
Goga66
2006-02-01
08:54:49
Email
myślę, że czym młodsze dziecko, tym łatwiej. Moja Zuzia miała już 2 miesiące, kiedy próbowaliśmy. Nawet 2,5 mies. Strasznie żałuję. A mieliśmy szyte na miarę - 2 - dla mnie i męża. Na szczęście dziewczyny, które szyły nie robiły problemu i zwróciły pieniążki :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum