szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ZAPALENIE UCHA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
setka
2006-01-29
Email
Moje malenstwo ma skaze bialkowa, jakos sobie z nia radzimy - miloszek wyglada coraz lepiej. Jedno mnie tylko martwi ma zaropiale uszka (w środku malżowiny usznej). Nie wiem jak temu przeciwdzialac i czy to ma cos wspolnego ze skaza bialkowa??? A moze to zapalenie ucha. I to wlasnie moje pytanie. JAK U DZIECI ROZPOZNAJE SIE TAKIE ZAPALENIE UCHA? pomozcie dziewczyny bo z dnia na dzien coraz bardziej sie martwie.
renya
2006-01-29
22:49:11
Email
Setka, zapalenie ucha na pewno jest bardzo bolesne, więc maluszek byłby prawdopodobnie płaczliwy, niespokojny i nie dałby się dotknąć z tej strony. Spróbuj tę wydzielinę delikatnie usunąć - NIE ZA GŁĘBOKO, tylko tyle, ile dosięgniesz chusteczką lub patyczkiem higienicznym. Pozdrawiam
setka
2006-01-29
23:02:34
Email
I tak wlasnie zaczelam czyscic te uszka. patyczkiem nasaczonym sola fizjologiczna. Ale powiedzialam sobie ze jak do srody nie przejdzie to pojde z nim do lekarza. tylko tez nie chce byc przewrazliwiona mama. A tak szczerze to malec od 2dni jest lekko marudny ale mysle ze to kolki. Dzieki za odpowiedz. papa
emka
2006-01-30
00:54:52
Email
Setka pokaż lekarzowi. Może to tlkomiodek ;) ale jeśli nie to lepiej samemu nic tam nie ruszać. I nie czyścić za głęboko.
Ja uż się pogodziłam z tym, że mojej córci czasami miodek widać ale kazali czyścić ostrożnie to tak robię.
Sobie czyściłam za głęboko i ubiłam sobie taka gulę w uchu, że laryngolog mi to musiał "wyciągać" delikatnie mówiąc. Nie było to przyjemne więc uważajcie Kochane z "porządkami" ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum