szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - KONIEC KARMIENIA PIERSIĄ


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
KaKa
2006-01-28
Email
Witam!!potrzebuje pomocy!! mam problem-przestałam karmic piersią.lekarz przepisał mi tabletki Bromergon.W piersiach mam jeszcze zastuj i mleko nie chce lecieć przez lektator.Jednak jak ścisne brodawkę to coś leci.Nie mam pojęcia jak pozbyć sie zastoju mimo ze cały czas rozmasywuje.Co zrobić aby całkowicie pozbyć się mleka i wszelkich zastoi.Boje sie że przez to bede miała problemy z piersiami i bolesne powikłania.Prosze o pomoc.
Magdalenka
2006-01-28
23:21:22
Email
czesc, ja co prawda karmilam corke krotko, bo nuieco ponad 2 tygodnie, ale tez sie balam o zapalenie i zastoje. dziewczyny poradzily mi zebym przestala odciagac pokarm a sam sie zasuszy. nie wiem czy w twoim przypadku to bedzie dobra rada, bo ja mialam naprawde malo mleka, jezeli ty masz duzo, to moze konieczne bedzie co innego. nie wiem co to za lek przyjmujesz, ale slyszalam ze sa jakies preparaty ktore powoduja zanikanie pokarmu. pozdrawiam.
ola25
2006-01-29
10:39:37
Email
CZESC JA NIE CAŁE 2 MIESIĄCE TEMU MIAŁAM TEN SAM PROBLEM.ODCIĄGAŁAM TROCHE MLEKA POD PRYSZNICEM(TYLKO 1 RAZ DZIENNIE)ALE DOSLOWNIE MINIMALNIE,ZEBY MNIE TYLKO NIE BOLAŁY PIERSI.POZA TYM BRALAM TEŻ WTEDY TEN BROMERGON(PO PÓŁ TABLETKI RANO I WIECZOREM).WYSTARCZYŁ MI TYDZIEŃ Z TYMI TABLETKAMI.ODCIĄGNIJ TROSZKE RĘCZNIE,ALE TYLKO ODROBINE.GÓRA 1 RAZ DZIENNIE.NA PEWNO POMOŻE.
emka
2006-01-30
01:11:03
Email
Nie masuj piersi! Od tego właśnie robią się zastoje. Pij duuużo szałwi i jeśli odiągać to minimalnie by piersi lekko ulżyć (by była mniej napięta). Bo jak ściągniesz całe mleczko to tak jakby maluszek zjadł.
emka
2006-01-30
01:15:49
Email
A tu parę linków:
http://www.lmm.pl/porady/karmienie/odstaw.html
http://www.laktacja.pl/problemy.html

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum