szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kiedy buciki?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monikakaw
2006-01-28
Email
kiedy należy kupić dziecku pierwsze buciki?
Michalina
2006-01-28
20:10:25
Email
Jak zacznie chodzic :). Najlepiej zainwestowac w dobre buciki na początek. Powinny miec usztywnianą piętę i wysokie za kostkę. Z polskich bucików dobre są te firmy "Postęp". Nie są za ładne, ale na pewno mają wszystkie certyfikaty. Nie są też tanie. Ja dałam za parę coś około 76 zł.
Goga66
2006-01-28
20:16:09
Email
mnie lekarka mówiła, że dziecko powinno mieć coś ze sztywna podeszwą już kiedy raczkuje. Reszta może być miękka, byle podeszwa była przyzwoita
kyja
2006-01-28
21:58:02
Email
lepsze buciki,o których piszą dziewczyny najlepiej kupić, gdy dziecko zacznie chodzić.Wczesniej mozna kupić buciki dla ochrony stóp, niekoniecznie za bajońskie sumy, przecież maluch i tak nie chodzi=nie skorzysta ze sztywnego zapiętka,wyprofilowanej podeszwy, itp. Neurolog, pod której opieką jest mój Misio zaleciła kupno takich lepszych bucików, gdy mały zacznie chodzić.Pozdrawiam;-))
kyja
2006-01-28
22:01:05
Email
Misio w domu chodzi w skarpetach antypoślizgowych, w żlobku ma odpowiednie buciki, gdzieś wyczytałam,że najlepiej aby dzieci( dorośli zreszta też)chodziły jak najdłużej na boso.Najzdrowiej;-))
Anna
2006-01-29
22:48:06
Email
Miłosz też po mieszkaniu chodzi tylko w skarpetkach antypoślizgowych. Mamy wykładziny dywanowe więc nózki mu nie marzną. Takie było zalecenie ortopedy (ma znaczne płaskostopie), aby jak najwięcej chodzić boso.
Setka
2006-01-29
23:05:15
Email
Witam moja imienniczke Anie. Chcialam tylko powiedziec ze TEZ MAM SYNKA MIŁOSZKA:))))))
emka
2006-01-30
00:49:42
Email
Ania też pomyka w skarpetkach "ogumionych" czyli antypoślizgach.
Buciki zimowe kupiliśmy dużo za duże bo na razie na dworzu nie chodzi. Ale ostatnio kupiliśmy tez takie na wiosnę (jeśli chodzi o sezon) lub jak idziemy w gości gdzie nie można zdjąć bucików (na teraz).
Butki są super - kupiliśmy na przecenie w Bacie (normalnie 59 a z przeceną 39!). Skórzane, szerokie noski, usztywniana kostka, gumowa podeszwa do tego ładne, zapięcie regulowne (na rzepy). A tyle czasu nic nie mogliśmy znleźć i wszystko było koszmarnie drogie. A te oczywiście kupiliśmy przypadkiem robiąc zakupy dla nas :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum