szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - karmienie w nocy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asia_
2006-01-25
Email
dziewczyny jak to jest z waszymi maleństwami, moja małgosia za 3 dni skończy 5 miesięcy od 2 dni jak ją nakarmię mlekiem modyfikowanym + łyżeczka kaszki około 21 to śpi do rana, co prawda kręci się tam ze dwa razy ale jak jej dam smoczek to wystarczy i śpi dalej, czy nie jest to za długa przerwa bez jedzenia? dodam że rano dostaje dopiero około 8 wcale nie krzyczy z tego powodu. czy karmicie przez sen dziecka tak okolo 23 zanim same sie połozycie spać ? jak to jest u was? moja mama powiedziała mi że to jest za długa przerwa dla takiego szkraba bez jedzenia, pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi
Goga66
2006-01-25
10:39:27
Email
W wieku 5 miesięcy dziecko powinno już przesypiać noc. Jeżeli przyrost wagi będzie prawidłowy, nie zmieniałabym nic. 4-miesięczna córeczka mojej koleżanki - karmiona piersią (a więc mniej kalorycznie) też już przesypiała noc. Tylko moja 7-miesięczna Zuzia nie chce tego wziąć pod uwagę :( Twoja córeczka nie jest najwyraźniej wygłodzona, kiedy budzi się rano. Pozdrawiam moją małą imienniczkę :)
Doti
2006-01-25
11:32:30
Email
Greta ma 6 m i niestety je w nocy - budzi się ok.2-3 i zjada 180ml mleka. wstaje ok.6-7 i nie jest głodna, dopiero ok.8 wypija 60-90ml mleczka. Kolację dostaje o 20 wieczorem 210ml bez kaszy (sprawdziłam i z kaszą jest ten sam rezultat - nadal budzi sie na nocne karmienie :-(( ). Coraz częściej mam ochotę spróbować dać jej w nocy wody czy herbatki. Jeśli Tobie dziecko przesypia noc to niech sobie śpi ja tam bym nie budziła. Jak przybiera na wadze prawidłowo to tym bardziej.
ola25
2006-01-25
12:02:57
Email
Dziewczyny mają rację.Nie budz jej skoro sama tego nie potrzebuje.Moj synek dostaje mleko kolo 20 i spi do 5 rano.Wtedy dostaje troche wody do picia i spi do 7.To dobrze że Ci mała przesypia noc.Trzeba się tylko cieszyć.Gdyby była głodna na pewno nie przespałaby tej 'przyjemności'.Dałaby Ci znać.Jestem przekonana...
asia_
2006-01-25
18:31:45
Email
zapomniałam nadmienić, że wcześniej właśnie ją przepajałam w nocy gdy się budziła ok, 1 lub 2, to jest dobry sposób bo właśnie teraz tak jak piszecie widoczniw nie potrzebuje w nocy jeść a i pić też niem chce, pozdrawiam i dziękuję
aga
2006-01-26
12:39:29
Email
ale Wam zazdroszcze...moja Maja ma 8mcy i nadal budzi sie z 5 razy..zasypia koło 19-20..pije z piersi,niestety zawsze góra 5min..pozdrawiam:)
Agness
2006-01-26
16:29:42
Email
czyli twoja mala potrebuje kontaktu z toba bardziej niz jedzenia moj maly ma 2 mieiące i tez sie budzi w nocy 3 razy bardziej na przyrulenie niz na ciumkanie czyli jedzenie z piersi
kyja
2006-01-26
19:50:23
Email
a mój synek skończy w przyszłym tygodniu 18 miesiecy i nadal budzi się na karmienie(=potulenie sie do cyca i powyciskanie resztek pokarmu;-)) 1-2 razy w ciągu całej nocy;-))straciłam już nadzieję,że kiedykolwiek prześpię całą noc;-))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum