szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - stres


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agat
2005-02-12
Email
nie mogę poradzić sobie ze stresem, ciągle coś jest nie tak, Zuza przebadana przez kilku specjalistów wciąż nie wygląda tak jak powinna, jest bardzo blada, sine pod oczkami, wokół ust, zaciśnięte, sine piąstki, czeka nas jeszcze neurolog i znowu gastrolog, a ja powoli tracę siły i robię to co zawsze robiłam w takich sytuacjach, zajadam stres słodyczami, są to co prawda gółwnie herbatniki i biszkopty, bo niewiele więcej można, no ale brzuszek rośnie :( jak sobie radzicie ze stresującymi sytuacjami, nie mam pomysłu, a ciastko zawsze działa :(
Agata
2005-02-12
19:20:01
Email
Agat trzymaj się. Napewno wszystko będzie dobrze...musi być dobrze. Powiedz sobie, że nie ma innej możliwości i BEDZIE O.K. A co do stresu...no cóż...ja zawsze w takiej sytuacji trochę popłaczę i przejdzie. A w tych herbatnikach coś jest...bo ja też jedynymi słodyczami jakimi się objadam to herbatniki maślane. Całuski dla Zuzi od Saruni i mamy.
kyja
2005-02-13
19:26:15
Email
mi w takich sytuacjach pomaga wypłakanie sie i 'wygadanie' problemu wszystkim naokoło, robi mi sie wtedy lżej, uszy do góry, wszystko bedzie dobrze;-]pozdrawiam;-]!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum